heineken nederlond bu Sommige afdelingen, zoals Verpakken en Interne Dienst, kozen voor vertegenwoordi gend overleg. In andere afdelingen, te we ten Brouwen en Technische Dienst, nemen de medewerkers direct deel aan het over leg. Te verwachten valt dat er in de nabije toekomst in alle gelederen intensief overleg zal plaatsvinden. 4^ Brand In de nacht van 4 op 5 augustus werd Den Bosch opgeschrikt door een immense brand. Een van de bedrijfspanden van onze Bossche vestiging was in brand ge raakt. De vlammenzee maakte zich behalve van de loods ook meester van honderddui zenden kratten en voorraden verpakkings karton. Hoewel veel is verloren gegaan kon door honderden helpende handen erger worden voorkomen. Door de inzet van veel medewerkers en het optreden van de be drijfsbrandweer, die samen met korpsen uit de regio de brand bestreed, werd de brand beperkt tot één bedrijfspand en heeft de produktie geen hinder ondervonden. Bedrijfsrestaurant In mei 1982 is het geheel verbouwde be drijfsrestaurant in gebruik genomen. Het restaurant is gedurende 24 uur per dag open vanaf zondagavond tot en met vrij dagavond. Uitwisseling In verband met de regelmatige stilstand van colonne VI in de eerste helft van 1982 is er met name in de verpakkingsafdeling een overbezetting geweest. Het personeel dat over was werd uitge leend aan andere afdelingen. Dat leidde tot een vermindering van het in huren van diensten van derden. In dit kader werden werkzaamheden ver richt als pallet-reparatie, containerbandbe lading, tuinonderhoud, glazenwassen en schilderwerk. Tegen de vakantietijd is deze regeling op geheven. 4# Reorganisatie Technische Dienst In de loop van 1982 is overgegaan tot in vullen van de veranderde organisatie van de Technische Dienst. In de periode daaraan voorafgaande werd daarvoor de aanzet gegeven. Doel van de wijziging is de Technische Dienst beter te laten werken. De Technische Dienst is nu onderverdeeld naar drie hoofdgroepen: Verpakken/Opslag, Brouwen/Energie en Centrale Diensten. Ver der is de yoormalige Energie- en Storings dienst bij de Technische Dienst onderge bracht. Voor de meeste medewerkers betekende dit dat hun werk en hun verantwoordelijkhe den zich toespitsten naar deze taakgebie den. Behalve een nauwere relatie tussen Produktie en Technische Dienst, zal een en ander ook kostenbesparend moeten wer ken. Heineken Ontspannings Centrum (H.O.C.) Op zaterdag 30 oktober 1982 is het H.O.C. officieel geopend en het gebruik van de fa ciliteiten aan de Personeelsvereniging over gedragen. Ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van de Personeelsvereniging is door de Di rectie een schenking gedaan ongeveer ter grootte van de kosten van een jaarfeest. Hiermede is een enkele jaren geleden aan gekochte fabriekshal, die op zijn beurt weer in ons bezit kwam vanwege de benodigde grond, door leden van de Personeelsvereni ging in hun eigen tijd omgebouwd en inge richt. Hierin zijn nu 11 verenigingen gehuis vest met een ledental van ruim 600. De offi ciële openingshandeling is verricht door de Directeur Personeelszaken Nederland.

Heineken - Sociaal Jaarverslag | 1982 | | pagina 13