Vacature vervulling Procedure Basis In het beleid ten aanzien van vacatu res is vastgelegd dat voor openstaan de of vrijkomende functies in eerste instantie zal worden gezocht naar kandidaten uit eigen gelederen. Hierbij spelen beoordeling en loop baanontwikkeling een belangrijke rol. De melding van een vacature komt binnen bij de plaatselijke personeel- dienst of bij de desbetreffende PZ- coördinator. Iedere vacature wordt, in principe, in de vacaturekrant opge nomen. Deze wekelijks verschijnen de lijst wordt door de afdeling loop baanontwikkeling, gevestigd in Zoe- terwoude, opgemaakt en uitgegeven. Alvorens een vacature in deze krant wordt opgenomen, wordt nagegaan of uit een van de hiernavolgende ca tegorieën van medewerkers in de va cature kan worden voorzien. De categorieën, voor wie dit geldt, zijn de volgende: - medewerkers, die op grond van aanwezige capaciteiten in aan merking komen vooreen zwaarde re functie - zij, diezich doorstudie verder heb ben ontwikkeld en het vermogen hebben om een zwaardere functie te vervullen en dat ook willen - medewerkers, die op 60-jarige leeftijd uit de ploegendienst ko men en voor wie functies moeten zijn en worden gereserveerd - zij, die bijvoorbeeld dooreen reor ganisatie een andere functie, soms in een andere vestiging, moeten gaan vervullen - medewerkers, die uit het buiten land terugkeren en met wie is afge sproken dat hun na terugkomst in Nederland een passende functie zal worden aangeboden - zij, die in het kader van „het verou deren in de functie" voor een an dere, daarvoor gereserveerde functie in aanmerking komen medewerkers met een voltooide hogere beroepsopleiding of uni versitaire studie, die, na een oplei dingsperiode bij Heineken gevolgd te hebben, hun eerste functie gaan vervullen zij, die vanuit het beoordelings- en loopbaanontwikkelingssysteem als kandidaten bekend zijn en ge schikt bevonden worden. De beoordeling is de basis voor de loopbaanontwikkeling van de indivi duele medewerker. Het systeem van beoordelen en loop baanontwikkeling functioneert nu in principe voor medewerkers boven salarisgroep 7.

Heineken - Sociaal Jaarverslag | 1980 | | pagina 22