u Bunnik, Aanpak problematiek in de projectleren leidinggeven" Gedistilleerd Wijngroep Verkooporganisatie In Bunnik is het afgelopen jaar een bijzonder opleidingsproject, een ini tiatief van deze vestiging, opgezet en grotendeels voltooid. De eigenlijke opleiding werd door de dienst CTV verzorgd. Het project was gericht op het kader - tot en met het functieniveau van groepsleider en wachtchef-van de met de produktie verbonden afdelin gen. De opleiding bestond uit twee delen, functiegerichte opleiding en een ma nagementtraining. Aan het onderdeel functiegerichte opleiding is veel tijd en aandacht be steed. Aan de managementtraining hebben vier groepen van elk twaalf tot zestien functio narissen deelgenomen. Het bijzon dere van dit gedeelte van de cursus, dat op de Hooge Vuursche werd ge houden, was dat het programma op gesteld was aan de hand van een aantal gesprekken, die van tevoren met de deelnemers gevoerd waren. Centraal in de cursus stonden de vra gen ,,Wat betekent het voor mij om chef te zijn? "en „Welke belemmerin gen doen zich daarbij voor?" Het oordeel van de deelnemers over deze managementtraining was zeer positief. Voor wat de vestigingen Zoetermeer en Hattem betreft werd het verslag jaar gekenmerkt door een aantal voor het personeel zeer belangrijke zaken. De eerste betrof een wijziging in de verkooporganisatie. Op de tweede plaats waren er de genomen en nog te nemen maatregelen, voortvloeien de uit een onderzoek naar de moge lijke verschuiving in de aard van de werkzaamheden in de vestiging Hat tem. Op grond van de uitkomsten van een rapport uitgebracht dooreen advi seur, Ikon, werd door de G&W-groep een reorganisatie van de verkoop- en de verkoop-binnen dienst voorgesteld. Aan de betrok ken ondernemingsraden is ge vraagd hierover advies uit te breng en. Op 26 februari 1980 brachten de ondernemingsraden van Hattem en Zoetermeer een positief advies uit ten aanzien van de voorgestelde wi ziging van de verkooporgan Deze werd vervolgens op 1 van dat jaar ingevoerd.

Heineken - Sociaal Jaarverslag | 1980 | | pagina 12