Pensioenen 1g Heineken ïlingvanhet tensioen- loogd. aanr&l kleine Het jaarverslag over 1978 van de Pensioenfonds vermeldt dat de fonds in dat jaar gunstig is geweest. De uitkeringen konden opnieuw worden In de statuten en reglementen werd een wijzigingen aangebracht, waarvan de meeste formele betekenis hebben. Vermeldenswaard is voorts dat in principe is besloten de werknemersvertegenwoordigers in de Algemene Raad van de Stichting voortaan door de Centrale Ondernemingsraad (al dan niet uit de leden van deze raad) te laten benoemen. Tevens zal het aantal leden van de Algemene Raad worden teruggebracht tot zestien, van wie de helft werknemersvertegenwoordigers, terwijl de andere helft (zoals ook thans geschiedt) door de Raad van Bestuur wordt aangewezen De salarisgrenzen, die gehanteerd worden bij de berekening van de pensioenrechten, werden verhoogd. Hierdoor vond een aanpassing van de pensioenrechten in positieve zin plaats. Op pagina 28 van dit verslag is een cijfermatig overzicht van de belangrijkste gegevens over 1978 opgenomen. De toename van het aantal verzekerden wijkt niet sterk af van het in de laatste jaren getoonde cijfer. In 1979 vond door de toetreding van het personeel van onze drankengroothandels een aanmerkelijke uitbreiding plaats. Enkelejaren geleden warende pensioenrechten van deze groep in het kader van de harmonisatie van arbeidsvoorwaarden reeds gelijkgetrokken met die, welke het Heineken Pensioenfonds toekent. 27

Heineken - Sociaal Jaarverslag | 1978 | | pagina 31