Algemene Raad en Bestuur van de Stichting Heineken Pensioenfonds Leden van Beroeps commissies inzake Functieclassificatie iÉtf» ffluflft Rotterdam/Zoeterwoude A. J. Huisman, bestuurslid Mw J. H. Roldaan, commissielid Schiedam H. B. Sanderink, commissielid Zwolle J. J. Franssen, commissielid per 30 september 1978 Algemene Raad en Bestuur Heineken N.V., voorzitter Drs J. B. H. M. Beks, vice-voorzitter Mr D. P. de Graaf A. Kamps W. H. Koimans J. Moes Leden Algemene Raad P. A. van den Akker W. A. Broedelet Drs. P. van Eerde A. P. G. van Hirtum K. van der Hoeven Mr. H. J. Jansz L. P. M. de Jonge G. T. Kleiberg H. Kleijn Hesselink Ir. C. J. Onderwater P. H. Oogjen J. van der Pol A. J. F. Ransdorp Ir L. A. C. Rottier J. Siep Mw H. D. van den Steenhoven J. Wals vacature Directeur J. J. van der Eijk Medisch adviseur J. W. Krajenbrink Schiedam per 30 september 1978 Divisie Nederland Amsterdam Stadhouderskade Ir R. W. Welmers, voorzitter P. E. Jansen, secretaris P. J. A. van den Berg A. A. Landa Amsterdam Mauritskade Ir R. W. Welmers, voorzitter P. E. Jansen, secretaris E. J. de Geest H. van der Waart Bunnik Ir L. A, C. Rottier, voorzitter G. Kuhlman, secretaris A. H. Banning H. L. van Dalen Hattem T. Zwaagstra, voorzitter J. D. van Werven, secretaris H. J. Bastiaan vacature 's-Hertogenbosch Ir C. Scheltema, voorzitter vacature, secretaris L. W. Brancart J. H. Wienen Leeuwarden A. F. van Hulsen, voorzitter J. D. van Werven, secretaris T. Bakker H. Dijkstra Ir C. Bremer, voorzitter J. D. van Werven, secretaris J. D. van de Putte H. B. Sanderink Zoeterwoude Ir W. F. Schipper, voorzitter H. P. P. M. Hofhuis, secretaris J H. de Graaf A. J. Huisman Commercie P. Kranenberg, voorzitter R. E. Hinze T. L. H. van Dijk J. A. Kienstra EFI P. Bol, voorzitter A. J. A. Aarts, secretaris A. Bogaard J. Broomans F. U. Verver Divisie internationaal/Overige Concernstafdiensten W. H. Koimans, voorzitter Mw. P. Christiaanse, secretaris H. C. Bolk F. J. van Offeren l|!,i li 11 «h iI |i'! linn, mm 11111 24

Heineken - Sociaal Jaarverslag | 1977 | | pagina 26