LEDEN VAN LEDEN VAN DE DE CENTRALE ONDERNEMINGSRAAD PLAATSELIJKE ONDERNEMINGSRADEN per 30 september 1975 per 30 september 1975 Voorzitter Ir R.van Marwijk Kooy Secretaris C.van Es Amsterdam Stadhouderskade en Weteringplantsoen B.van Eunen Drs C.J.Melcherts J. Versteeg P.Vonk Amsterdam Mauritskade R.F.AItena J.C.Gans E.J.de Geest F.Webbink R.C.van Zonderen Bunnik FI.L.van Dalen J.FIuitema J.G.Maas Vacature 's- Hertogenbosch G.J.J.van Alphen J.L.Faber A.Th.de Rooy P.J.M.Stams Mr P.van Westrhenen Rotterdam/Zoeterwoude P.A.van Baarle J.W.Breda A.J.Huisman W.J.de Jongh A.Kamps Amsterdam Stadhouderskade en Weteringplantsoen Dr H.P.Meppelink, voorzitter P.H.Kruys, secretaris J.van Akkeren P.J.A.van den Berg A.Bogaard B.van Eunen Ing.C.Ham A.Kriek A.A.Landa Drs C.J.Melcherts D.J.W.Overmaat J.Richard A.Verhoeven J. Versteeg P.Vonk Amsterdam Mauritskade Dr H.P.Meppelink, voorzitter P.N.EIsthout, secretaris R.F.AItena B.L.J.Bakker J.C.Gans E.J.de Geest F.C.Heithuis A. F. M. Krijger J.C.H.van der Pauw J.Pijtak J.H.van Rath A.J.van Rheenen J.Spel W.M.Sprengers H.M.Veenendaal F.Webbink R.C.van Zonderen Bunnik Dr H.P.Meppelink, voorzitter J.A.M.de Laat, secretaris D.C.Aalbertsberg A.B.M.Ait Layachi A.H.Banning H.L.van Dalen J.Hirt J.Huitema J.G.Maas C.M.Rahmouni W.A.M.van Rijnsoever J.C.C.Th.van Vuuren A.C.Willemsen Vacature Vacature 's-Hertogenbosch Dr H.P.Meppelink, voorzitter J.C.A.van der Geld, secretaris G.J.J.van Alphen A.H.Bosch J.L.Faber J.Th.van Gog H.L.Hageman H.P.Hoek A.H.de Jager J.A.Mulders A.Th.de Rooy A.J.Schellekens A.F.H.J.Sels P.J.M.Stams W.J.van Stippent Mr P.van Westrhenen J.M.de Winter Rotterdam/Zoeterwoude Dr H.P.Meppelink, voorzitter B.Wesselink, secretaris P.A.van Baarle J.W.Breda J.Broomans A.J.Huisman W.J.de Jongh A.Kamps J.Kern J.Mollenbrok J.P.Mollenbrok F.J.van Offeren W.L.PIaisier Mej.J.H.Roldaan W.Romein J.W.Stigter D.J.Voets Hattem J.Rijks, voorzitter J.Coenradie, secretaris H.J.Bastiaan J.van Dijk A.W.Kers W.Kers P.F.van der Leelie J.H.van Maastricht 20

Heineken - Sociaal Jaarverslag | 1974 | | pagina 22