Medewerkers beloond voor bijzondere prestaties Even voorstellen WERKEN Vijf van de negen winnaars aan tafel bij Godfried Meijer, vlnr: Johan Wesselink, Dirk Hellenberg, JoB&Boskma, John Wijnands, Hans AalbersTïeidïnggevende Riemer), Godfried Meijer en Riemer Kempenaar. De colleM's die niet aanwezig waren, hebben hun beloning op een later tijdstip ontvangen. Een select gezelschap van vijf collega's van de Zoeterwoudse brouwerij werd op 7 augustus jl. uitgenodigd door Godfried Meijer. Doel van de bijeenkomst was de collega's te belonen voor hun inzet en betrokkenheid op het gebied van veiligheid. ZOETERWOUDE. Hoewel de organisatie structureel bezig is om de werkomgeving veiliger te maken, zijn er nog steeds genoeg situaties of omstandigheden waarbij de veiligheid niet volledig is geborgd. Deze omstandigheden kunnen leiden tot serieuze incidenten met in het ergste geval letsel. Dat willen wij als organisatie, maar ook als collega's, altijd voorkomen. Geluk kig gaat het meestal goed, maar niemand is feilloos en er gebeuren incidenten. Helaas zullen we dat ook in de toekomst nooit helemaal kunnen voorkomen. Wat we wél kunnen doen, is alert blijven op onveilige situaties, ontwikkelingen, tekortkomin gen en verbetermogelijkheden, en vooral: elkaar scherp houden! Uitstekend werk verricht Juist op dit vlak hebben velen binnen de brouwerij Zoeterwoude uitstekend werk verricht. Er wordt energie en tijd gestoken in het melden van situaties die onveilig zijn waarvan wij als organisatie kunnen en willen leren, met als streven continu te ver beteren. Uit de grote groep van 'melders' zijn negen collega's van verschillende afdelingen voorgedragen door de leidinggevenden met bijzondere prestaties: Johan Wesselink, Humprey van Dissel, Paul Zwaan, Gerard Hoek, Joop Boskma, John Wijnands, Riemer Kempenaar, Dirk Hellenberg en Jeroen Kalkers. Deze personen hebben de meeste meldingen geschreven maar ook omstan digheden gemeld met potentie tot serieuze incidenten. Hiervoor ontvingen zij van onze brouwerijmanager Godfried Meijer op deze dag een cadeaubon. Stimulans Godfried bedankte iedereen voor de getoonde inzet en maakte duidelijk dat "wij jullie nodig hebben om veiliger te worden ".De beloning is bedoeld als een teken van dank en tevens als stimulans voor eenieder om mee te denken om onze werkomgeving nog veiliger te maken. Met als uiteindelijk doel dat eenieder van jullie 's avonds weer gezond bij zijn familie zit, wellicht onder het genot van een natuurproduct uit een groene fles. Marco Löhrer, Veiligheidskundige Mehmet Kivrakdal (45 jaar) is in mei van dit jaar in dienst getreden als Allrounder Verpakken in Zoeterwoude. Mehmet is 23 jaar ge trouwd met Gülfem en samen hebben zij twee dochters Gülcan (22) en Selin (15). Door vijf vragen te beantwoorden, stelt hij zich voor. ZOETERWOUDE. Mehmet Kivrakdal Vorige werkgever en functie: na vier jaar als ZZP'er (elektra-installatiebedrijf) te hebben gewerkt, weer terug bij HEINEKEN als Allrounder Verpakken. Beste eigenschap: ik blijf kalm en ben stressbestendig. Kan niet tegen: mensen die niet eerlijk zijn. Als ik vrij ben, ga ik het liefst: toeren op mijn motor. Wat mogen de HEINEKEN medewerkers van mij verwachten: altijd een luisterend oor voor een ander en 100% inzet om zaken op te pakken. HEINEKEN NEDERLAND SUPPLY [9]

HNL - Supply Nieuws | 2013 | | pagina 9