Even voorstellen UflM Brouwerij Zoeterwoude uitstekend beoordeeld in GSC Audit MENSEN »»i «tl«ft Sabine Soehring (36) werkt sinds 1 november als Senior Analist op de brouwerij in Zoeterwoude. Sabine is getrouwd met Mare en samen hebben zij twee kinderen: Isabel van 5 jaar en Nicolas van bijna 3. Roald Hutten begon op 1 december in Zoeterwoude als Veiligheidskundige en volgt daarmee Tjeert Rozema op. Roald is getrouwd en heeft vier kinderen. Door vijf vragen te beantwoorden stellen zij zich voor. Sabine Soehring Beste eigenschap: Ik kan mijzelf snel en goed aan verschillende en veranderende omstandigheden aanpassen en weet door gebruik te maken van creativiteit altijd iets leuks to maken van welke omstandigheden met welke beperkte middelen dan ook. Zo heb het altijd leuk gevonden om in verschillende landen te wonen en vond altijd snel aansluiting. Heb een hekel aan: Negativisme en mensen die altijd zeuren zonder zelf iets te veranderen. Word vrolijk van: De tijd samen met mijn gezin en als familie of vrienden met hun kinderen bij ons komen logeren. Een vol huis 'op z'n Italiaans' met eten, drinken en gezelligheid en waarbij verschillende generaties samen komen. Wil ooit nog eens: Zo veel! Naar de Grand Canyon, Australië, op safari, een blog maken, een boek schrijven, nog een keer een marathon lopen (of een halve om te beginnen). Beste film ooit: Le Fabuleux Destin d'Amélie Poulain, La Vita e Bella, Chungking Express, Das Leben der Anderen en vele klassieke Disneyfilms die ik nu weer met mijn kinderen kan zien. Roald Hutten Favoriete muziek: Muziek uit de jaren 70 zoals Chi Coltrane, Melanie en Bob Dylan. Wilde vroeger worden: Als kind wilde ik boswachter worden, de hoeveelheid bos is echter niet groot in Nederland en ik kom eigen lijk ook bijna nooit meer in een bos. Verbaas me over: Eigenlijk verbaas ik mij niet snel ergens over, alles watje maar kan bedenken komt wel voor. Kan niet tegen: Mensen die denken de wijsheid in pacht te hebben, altijd open blijven staan voor andere inzichten maakt je wijs. Wat mogen de Heineken- medewerkers van mij verwachten: Een open oor voor goede initiatieven en advies voor een veiliger werkplek waar mogelijk. l' Het audit team drinkt een biertje op de goede afloop. 'Zoeterwoude is een van de meest geavanceerde brouwerijen van HEINEKEN. De brouwerij ziet er netjes uit, is goed georganiseerd en heeft goed gestructureerde systemen en procedures'. Het auditverslag van de GSC Audit, dat eind vorig jaar in Zoeterwoude plaatsvond, bracht een zeer positieve beoordeling van de brouwerij. ZOETERWOUDE. In het auditverslag stonden nog meer lovende woorden: 'De organisatie wordt continu geoptimaliseerd om de productiviteit te vergroten en kosten te verlagen, terwijl geen concessie wordt gedaan aan veiligheid en kwaliteit. Dit wordt verkregen door het trainen van mensen en betrouwbaarheid van installaties en processen zoals Cruise Control. De mensen worden aan aandachtsgebieden gekoppeld, wat een groot eigenaarschap creëert. Door de hoge mate van automatisering is er wel een risico dat operators, techneuten en technologen de 'echte' kennis van de installatie en processen verliezen'. Marieke Boots, Senior Technoloog BTD Zoeterwoude: "De laatste keer dat deze audit werd uitgevoerd is alweer zeven jaar geleden. De belangrijkste doelen van de audit zijn: kijken of we voldoen aan de HeiQ (alle 'Heineken regels'), kijken waar we kunnen verbeteren op basis van de kennis en ervaring van de auditoren, en de best practices in Zoeterwoude benoemen en stimuleren dat we deze kennis delen met andere brouwerijen. De bevindingen die in het rap port zijn gedaan, worden inmiddels actief door de verschillende afdelingen opgepakt. Ook met de verbeterpunten is men aan de slag gegaan. We mogen heel trots zijn op deze prestatie!" HEINEKEN NEDERLAND SUPPLY

HNL - Supply Nieuws | 2012 | | pagina 11