Koos Tromp volgt Fred Holvast op Afscheidsreceptie Fred Holvast op 25 november 2011 HEINEKEN NEDERLAND SUPPLY NIEUWS Fred Holvast gaat na een dienstverband van ruim 34 jaar met ingang van 1 januari 2012 genieten van zijn pensioen. Koos Tromp, nu nog Financieel Directeur Heineken Nederland, volgt hem op. Fred heeft een groot deel van zijn carrière doorgebracht in het logistieke vakgebied. In de afgelopen jaren leidde Fred grote ver anderingen binnen de afdeling Customer Service Logistics zoals het automatiseren en mechaniseren van de magazijnoperaties en de realisatie van het Logistiek Centrum Den Bosch. Ook was hij een belangrijke motor achter de totstandkoming van het Alpherium (Alphen Container Terminal) dat eind 2010 in gebruik werd genomen. Fred Holvast: "Wat is er mooier dan met pensioen te gaan in de wetenschap dat CS&L en HNS er de afgelopen jaren in bijna alle opzichten op vooruit zijn gegaan. Natuurlijk is de 'volgende wedstrijd' de belangrijkste, maar ook daar ben ik gerust op omdat CS&L een fantastisch team is, met Koos Tromp als nieuwe manager. Koos brengt een geweldige ervaring op zowel operationeel als financi eel gebied met zich mee en ik wens hem en iedereen bij CS&L dan ook veel succes toe. Maar bovenal veel plezier in het werken met elkaar!" Koos Tromp: "Ik ben ontzettend enthousiast over mijn nieuwe functie. Sommigen zeggen "welkom terug", dat vind ik leuk om te horen. Het is natuurlijk wel zo dat er heel veel veran derd is. De omgeving van CS&L is veel groter, bijvoorbeeld met SD&S, en de aandachtsgebie den van nu zijn anders dan tien jaar geleden. Fred heeft met zijn team een zeer professione le en servicegerichte organisatie neergezet. Ik neem het heel graag van hem over!" 'S-HERTOGENBOSCH. Volgens penningmeester Edy Verheugd zal de Heineken Fanfare onder leiding van Jan Nellestijn een gevarieerd en pittig programma ten gehore brengen. Als gastvereniging treedt op de Oudenbossche Harmonie onder leiding van Koert Dirks, die nog steeds als 2e dirigent, docent en muzikant actief is bij Heineken Fanfare. De Oudenbossche harmonie vierde in 2009 het 175-jarig jubileum en is één van de oudste muziekkorpsen van Brabant. Fred nodigt alle lezers van harte uit op zijn afscheidreceptie op vrijdag 25 november vanaf 16.30 uur in De Hooi berg in Zoeterwoude. Voor diegenen die graag iets aan hem willen schenken heeft Fred het verzoek om een donatie te doen aan de Stichting Hoogvliegers, rekeningnummer 443572062 (Bank of Scotland) t.a.v. Heineken Zoeterwoude NL. Donaties graag onder vermelding van Afscheidscadeau Fred Holvast. Tijdens de receptie wordt een cheque aangeboden aan het bestuur van de Stichting. Heineken Fanfare 's-Hertogenbosch geeft op zaterdag 5 november in het Heineken Ontspanningscentrum haar traditionele jaarconcert. Het concert begint om 14.00 uur. De entree is gratis.

HNL - Supply Nieuws | 2011 | | pagina 6