Nieuwe HNS-website voor markten en marketeers 01 HEINEKEN NEDERLAND SUPPLY NIEUWS ^aatger/c^ Heineken Nederland Supply Heineken Nederland Supply heeft haar klantgerichtheid en professionaliteit naar een hoger niveau getild dankzij de introductie van een nieuwe website voor haar markten en marketeers. Teun van der Linden, manager Market Demand Management*, vertelt er meer over. "De nieuwe website is bedoeld voor alle klanten en marketeers in onze markten", legt Teun uit. "De site informeert hen over de producten en biersoorten die HNS wereldwijd verkoopt en de mogelijkheden die HNS biedt. Daarnaast communiceren wij over eventuele promoties en nieuwe productintroducties. Aanleiding voor deze introductie was een klanttevredenheidsonderzoek dat we hebben gehouden onder onze marketing- en salescollega's in onder andere Nederland, Taiwan, Puerto Rico en de Verenigde Staten. Daaruit kwam de vraag of HNS kon laten zien wat zij doet voor andere landen in de wereld." Technische snufjes "De website is sinds een halfjaar live en de reacties zijn positief', aldus Teun. "Onze klanten kun nen op de website zien wat HNS in andere markten doet en dat brengt hen op ideeën, bijvoorbeeld om eenzelfde actieverpakking of promotie bij ons aan te vragen. Er wordt nog continue aan de site gewerkt omdat de portfolio steeds verandert. We voegen regelmatig nieuwe producten en verpakkin gen toe, zoals onlangs voor het Heineken-merk de tactiele blikken en de K2 fles. Het omzetten van de Heineken One Way fles naar de K2 fles was een behoorlijke klus, maar het staat er nu allemaal op. Er zitten ook wat mooie technische snufjes op de site, zo kun je de verpakkingen ook roterend bekijken." Extra service Op de vraag hoe HNS ruchtbaarheid aan de site gaat geven, antwoordt Teun: "Internationaal doen we dat door middel van nieuwsbrieven. Willen klanten toegang tot de site krijgen, dan kunnen ze met hun Heineken-mailadres een password aanvragen. Als extra service is op de website informatie te vinden over de afdeling Market Demand Management, bijvoorbeeld welke medewerker voor welke regio's werkt, compleet met hun foto's en telefoonnummers. Achter de schermen krijgen wij rapportages over de bezoekers van de site, waardoor we nieuwe gebruikers actief kunnen benade ren. Al met al een succesvol initiatief!" 1 Teun van der Linden is per 18 juli benoemd in de functie van Manager Inbound Domestic Logistics bij CS&L in Zoeterwoude. no Heineken - Nederland Supply agin aspx'Ke:< hitp land Supply Brand- Amstei is a classic Pilsner that is popular in more than 75 counkies worldwide. It offers a dieertuf AMSTEL and prominent appearance due to trie gold yellow combined with a bit of dark malt). In Am stel you can tt barley, malt. hop. sparkling fresh water The result? AI Heineken, 20.7cl/ 7fl.oz. bottle, 6 pack carrier bottles :l.u III sc.ircli n ".'ill Use Colour Heineken green Label type: clear plastic Country ot ongin: More information Amstei 18/0 is a tasty Tuii-mair pilsner, prepared ot percentage ot 5*. Bitter because ot the use ot tine mélange ot malted barley a little darker than the spedal that It was B AMSTEI 1 one-way bottles and returnable bottles as one-way bottles we produce standard the summer style 25d with and without the Twtst-Off famous 33d HK and 33d HKXL and me Oig B5d. Also available are me 8 (102. 1211 For more information please contad Demand Manage 30d (Dutch market), the able packed as loose, canon, earner. Bock nas won several prices in recent years dark, ruby-red beer with a Arm mild-sweet taste The colored malt spedes It is considered a specialty The bottles duster, and dosed One-way bottles are packed In caiton. returnable

HNL - Supply Nieuws | 2011 | | pagina 8