H Paul Clarijs en Arno Centen voor audit naar Panama Receptie jubileum Rob Plasmeijer op 1 september HEINEKEN NEDERLAND SUPPLY NIEUWS Paul Clarijs, Arno Centen en Jimmy Evelyn (brouwerij manager Bahamas) waren van 11 tot en met 15 juli voor een Group Supply Chain audit te gast bij de Heineken-brouwerij in Panama. Doel van het bezoek was het doen van een audit voor Group Supply Chain. Paul Clarijs: "Die audit dient ervoor om te toet sen of de Heineken-regels, standaarden en procedures correct gevolgd worden. Hier voor maken we gebruik van een tool met meer dan 300 vragen die in detail ingaan op dit thema. Daarnaast gebruiken we de audit om met elkaar best practices te delen. De audit sluiten we af met een rapportage aan het managementteam van de brouwe rij én de supply chain director uit de regio, in dit geval Wilbert Raaijmakers. Zij zijn er ook verantwoordelijk voor dat verbeter- punten worden opgevolgd. Normaal gesproken worden deze audits uitgevoerd door drie personen, met specialismen in kwaliteit, techniek, veiligheid, brouwen en verpakken. Het zijn over het algemeen onafhankelijke auditoren uit de operatie zelf en uit een andere regio. Elke brouwerij wordt op deze manier één keer per drie tot vijfjaar geaudit." Arno Centen: "De brouwerij in Panama doet het qua volume erg goed. Het aantal geproduceerde hectoliters stijgt enorm, Boven: Paul Clarijs en Arno Centen samen met het MT genietend van lekker eten en de lokale trots, Panama bier. Rechts: Paul Clarijs, Jimmy Evelyn (brouwerij manager Bahamas) en Arno Centen voor de brouwerij in Baru. met name dankzij een explosieve groei van het lokale biermerk Panama. Op dit moment wordt er zeven dagen per week geproduceerd. Vorig jaar is zelfs een extra flessenlijn geïnstalleerd. Voor de komende tijd zijn nog meer investeringen gepland." Paul: "We hebben alle dagen flink moeten doorwerken. Daarnaast zijn we ook met het lokale management uitgenodigd om wat van Panama stad te zien. Met name het bezoek aan het wereldberoemde Panama kanaal maakte veel indruk." ZOETERWOUDE. Op l juli 2011 is Rob Plasmeijer 37,5 jaar in dienst bij Heineken. Hij is op 1 januari 1974 als storingsmonteur begonnen bij Heineken in Rotterdam. Na precies 1 maand is Rob overgeplaatst naar de brouwerij in Zoeterwoude. Hier heeft Rob op diverse colonnes gewerkt en is hij ook betrokken geraakt bij de BHV- organisatie. Hij is direct bij aanname bij de bedrijfsbrandweer ingedeeld en heeft zich in de loop der jaren opgewerkt als bevelvoerder van de bedrijfsbrandweer. Momenteel is Rob werkzaam als onderhoudstechnicus bij de Onderhoudsgroep Verpakken. Ter gelegenheid van zijn 37,5-jarig jubileum nodigt Rob zijn collega's, oud-collega's en gepensioneerde collega's uit om op 1 september vanaf 15.00 uur in Ontvangstgebouw De Hooiberg het glas met hem te heffen op dit heugelijke feit. ;niinni!UR| W.HS'.KSjal

HNL - Supply Nieuws | 2011 | | pagina 5