Fietsclubs Brand, Vrumona en Heineken samen naar Schotland V eüig werken Bumpcap voorkomt hoofdletsel iiü HEINEKEN NEDERLAND SUPPLY NIEUWS Schotland is mooi, maar ook heel heuvelachtig! Dat ontdekten de 25 fietsers, 2 motorrijders en 2 begeleiders van de fietsclubs van Brand, Vrumona en Heineken tijdens een trip van 900 kilometer (1.000 voor de Bosschenaren). Een gezamenlijk verslag. De voorbereidingen voor de trip begonnen al in oktober 2010. Op 14 mei vertrokken de fietsclubs ieder van hun eigen vestiging naar een verzamelplaats in Alphen aan den Rijn. Vanaf hier fietsten we gezamenlijk naar IJmuiden. Naast de fietsers reden er 2 motorrijders mee voor de begeleiding en 2 mensen in een volgbus met onze bagage. In IJmuiden namen we de boot naar Newcastle om vervolgens de eerste 110 kilometer naar Whooler te fietsen. Van Whooler fietsten we naar Jedburgh, een tocht van 145 kilometer. Na nog eens 120 kilometer werden we op de Caledonian Brewery in Edinburgh verwacht. Op deze brouwerij worden veel verschillende soor ten bier gebrouwen en in fusten afgevuld. Het afvullen van flesjes wordt uitbesteed. Na een uitgebreide rondleiding op deze 'oude' brouwerij met koperen ketels en open vergistingstanks, werd ons een diner aangeboden. Vervolgens was er een rustdag in Edinburgh, waar iedereen vrij was om te doen waar hij of zij zin in had. Een aantal mensen deed een rondtoer met een bus en een aantal mensen ging met de fiets naar de botenlift te Falkrik (Falkrik Wheel). Met in totaal 10 lekke banden staat deze fietsrit zeker in ons geheugen gegrift! Op 19 mei vertrokken wij naar Hawick. Vanwege de harde wind en de vele klimmen ook een rit om niet te vergeten! De volgende dag fietsten we 125 kilometer naar Carlisle, de vermoeidheid begon op te komen... Van Carlisle naar Newcastle nog eens 110 kilometer. Daar stapten we weer op de boot naar IJmuiden. De laatste gezamen lijke rit ging van IJmuiden naar Aalsmeer, waar we afscheid van elkaar namen en ieder weer terug ging naar zijn of haar eigen vestiging. Het was een mooie trip met een heel gezellige groep. Voor Schotse begrippen hadden we gelukkig ook goed weer. Op naar de volgend rit! Fietsclubs Brand, Vrumona en Heineken Een logische toevoeging aan de veiligheidsschoenen, oordopjes, een veiligheidshesje en de veiligheidsbril is de bumpcap. Tijdens revisies en periodiek onderhoud en op een aantal werkplekken is het dragen van deze cap, met binnenschelp van plastic, met ingang van 1 mei verplicht op de brouwerij in 's-Hertogenbosch. UPSTAJ

HNL - Supply Nieuws | 2011 | | pagina 8