Overleden J. (Hanj van der Werf Ons bereikte het bericht dat op 23 mei 2011 de heer J. (Han) van der Werf, oud-lid van de Raad van Bestuur op 86-jarige leeftijd is overleden. De heer Van der Werf trad in 1949 in dienst bij Heineken. In 1962 werd hij directeur van Heineken Internationaal en in 1963 tevens directeur van het toenmalige Heineken Technisch Beheer. In beide vennootschappen was hij belast met financieel economische zaken voor de buitenlandse deelnemingen. In 1965 werd de heer Van der Werf benoemd tot directeur van Heineken (Brouwerijen) Nederland. In deze jaren bracht hij, samen met anderen de fusie tussen Heineken en Amstel tot stand. Een jaar later volgde zijn benoeming tot lid van de Raad van Bestuur van Heineken N.V. Tot zijn pensionering in 1988 heeft de heer Van der Werf verschillende verantwoordelijkheden gehad binnen de Raad van Bestuur. De heer Van der Werf speelde een grote rol bij de uitbreiding en internationalisering van de onderneming. Zijn laatste jaren bij Heineken is hij verantwoordelijk geweest voor de regio Azië/Pacific. De heer Van der Werf werd na zijn vertrek in 1988 gevraagd om de werkzaamheden voor het tweede geschiedenisboek van de onderneming, Heineken 1949 -1988, te coördineren. Een carrière van bijna 40 jaar binnen de onderneming, waarvan ongeveer 19 jaar als lid van de Raad van Bestuur is heel bijzonder. De Raad van Bestuur is de heer Van der Werf dan ook zeer erkentelijk voor de grote bijdrage die hij aan de onder neming heeft geleverd. Zijn nagedachtenis zullen wij in ere houden. Martien Wijnands Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Martien Wijnands. Martien is na een kort ziekbed overleden op 10 juni jl. en is slechts 56 jaar geworden. Martien is ruim 25 jaar in dienst geweest van Heineken, waarvan het grootste gedeelte bij de Brouwerij in 's-Hertogenbosch. Na zijn jaren bij Personeelszaken is Martien werkzaam geweest bij de Technische Dienst, waar hij de Bouwkundig Coördinatoren administratief ondersteunde. Na de opzet van het landelijk Facilitair Bedrijf in 2008 ging Martien werken in Zoeterwoude als Administratief Medewerker Bedrijfsbureau. Wij hebben hem leren kennen als een echte vakman op administratief gebied die tevens grote kennis had van de verschillende administratieve systemen. Mede door zijn inzet is het Bedrijfsbureau een professioneel en goedlopend team geworden. Martien was een bescheiden mens die graag op de achtergrond bleef. Toch bleef zijn aanwezigheid nooit onopgemerkt, hij had een groot gevoel voor humor en wist vaak treffend uit de hoek te komen. Wij gaan in hem een fijne collega missen. Wij wensen zijn partner Maaike en zijn naasten veel kracht toe om dit verlies te verwerken. Het Facilitair Bedrijf Heineken nl persoonlijk IN MEMORIAM IN MEMORIAM

HNL - Supply Nieuws | 2011 | | pagina 16