0 nu ook op fles verkrijgbaar HEINEKEN NEDERLAND SUPPLY NIEUWS Een van de vier Brand's Seizoensbie ren is Brand Weizen. Gebrouwen volgens traditioneel Beiers recept, maar toch echt Limburgs met de typische Brand hop, zuiver mine raalwater en natuurlijk veel tarwe. WIJLRE. Brand Weizen is een heerlijk volfris bier met een bescheiden kruid- nageiaroma, een vleugje hoparoma en een zachte afdronk. Het is een bovengistend, ongefilterd tarwebier gebrouwen in de geest van het in Duitsland geldende Reinheitsgebot. Brouwmeester Michel Bormans: "Dat betekent dat Brand Weizen enkel wa ter, hop, gerstemout en vooral tarwe- mout bevat. Omdat het niet gefilterd wordt, is het bier licht troebel. Wat dat betreft is Brand Weizen dus een echte Hefeweizen. Het is bovendien het eerste echt Limburgse weizen- bier." Mariëtte Leenhouts, Marketing Manager Brand: "Nieuw is dat Brand Weizen in mei ook op fles op de markt komt, nadat het eind vorig jaar op tap is geïntroduceerd. Het etiket van de fles is al helemaal vormgegeven in onze nieuwe stijl. Bij de nieuwe Brand-campagne is wederom een prominente rol weggelegd voor onze eigen 'brouwers' Michel Bormans, Rob Habets en Wiel Muijrers. Never change a winning team!" De vier Brand Seizoensbieren: Brand Weizen IOUWCN H V MINI IA A- ii cietM tic Brand LenteBock (6,5%) is gebrouwen met een bijzondere blend van mout- soorten. LenteBock dankt zijn frisse smaak aan de typische Brand-hop. De Brand brouwers gebruiken extra jonge hop voor het echte lentegevoel. Brand Weizen (5,1%) is volgens traditio neel Beiers recept gebrouwen, maar toch een echt Limburgse Weizen. Gebrou wen met de typische Brand hop, zuiver mineraalwater en natuurlijk veel tarwe. Heerlijk fris met een zachte afdronk. Brand DubbelBock (7,5%) dankt zijn rijke en robuuste smaak aan de dubbele rijping. De bijzondere blend van ge brande moutsoorten geeft DubbelBock een prachtige donkerrode kleur die goed bij de herst past. Brand Sylvester Winterbier (7,5%) dankt zijn rijke aroma en robijnrode kleur aan de exclusief geselecteerde broeimouten. De krachtige smaak maakt Sylvester onweer staanbaar tijdens de donkere winterdagen.

HNL - Supply Nieuws | 2011 | | pagina 9