HEINEKEN NEDERLAND SUPPLY NIEUWS Mirjam van Kessel is aangesloten bij detacheringsbureau GIMD en werkt sinds 1 maart bij Heineken in Zoeterwoude als bedrijfsmaatschappelijk werkster. Wie kan er bij een bedrijfsmaatschappelijk werkster terecht en waarvoor? Mirjam geeft antwoord. Waarvoor kunnen mensen bij jou aankloppen? "Voor heel uiteenlopende werkgerelateerde problematiek. Stressklachten bijvoorbeeld als gevolg van samenwerkingsproblemen of conflicten op de werkvloer, of bij andere problemen die het werk beïnvloeden. Ook als mensen moeite hebben met het omgaan met reorganisaties of mensen moeten na een lange ziekteperiode re-integreren, kun nen zij een afspraak met mij maken." Wie kan er bij jou terecht? "Als je in Zoeterwoude werkt, zowel op de brouwerij als op kantoor, kun je een afspraak met mij maken. Ik praat met iedereen, mede werkers of managers, het maakt niet uit." Hoe zit het met de vertrouwelijkheid van de gesprekken? "Ik denk dat dat inmiddels wel bekend is bij de medewerkers. Alle gesprekken zijn ver trouwelijk en blijven tussen vier muren, tenzij een medewerker zijn of haar toestemming geeft om informatie te delen als dat nodig is." Kun je iets over je privésituatie vertellen? "Natuurlijk! Ik ben 38 jaar en woon in Hoofddorp met mijn man Johan en mijn twee dochters Savanne van zes en Mares van driejaar." Hoe kunnen mensen een afspraak met jou maken? "Binnen Heineken is de afspraak dat alle aanvragen voor een gesprek met de be drijfsmaatschappelijk werkster via de HR Adviseur verlopen. Na goedkeuring door de HR Adviseur wordt er een afspraak met mij gepland. Ik werk op maandag, donder dag en vrijdag, maar ik ben er alleen als ik ook daadwerkelijk afspraken heb." Wat zou je nog tegen de lezers willen zeggen? "Ik zou tegen iedereen willen zeggen: als je problemen hebt die werkgerelateerd zijn en je komt er zelf niet uit, neem dan contact op met je leidinggevende of je HR Advi seur. Zonodig kan ik daarna ingeschakeld worden. Het is altijd fijn om met iemand te praten die de juiste opleiding heeft gevolgd om jou weer op weg te helpen. Het is zonde om met je problemen door te lopen." GIMD GIMD staat voor Geestelijke Instelling Maat schappelijk Dienst. GIMD is een landelijk detacheringsbureau voor maatschappelijk werk, training en coaching. Mirjam van Kessel. Nieuwe bedrijfsmaatschappelijk werkster in Zoeterwoude

HNL - Supply Nieuws | 2011 | | pagina 10