0 Even voorstellen Geslaagd voor Mechanisch Operator-B! HEINEKEN NEDERLAND SUPPLY NIEUWS Sinds 1 april werkt Judy Berkhout (28) als teamleider Logistiek bij Heineken in Zoeterwoude. Ze woont samen met haar vriend Hidde in het stadsdeel De Baarsjes in Amsterdam. Door te antwoor den op vijf vragen, stelt zij zich voor. 1','iI l«?«l 1 11 WTEHïBl Joop van Haren, docent aan het Koning Willem I College, kwam op 16 februari in een opperbeste stemming naar de Bossche brouwerij. Aan operators Paul van der Vliet en Edy Rombout mocht hij het diploma Mechanisch Operator-B uitreiken. Arthur Bruining en Nico Verdouw kregen van hem een werkplekcertificaat Mechanisch Operator-B. 'S-HERTOGENBOSCH. De opleiding helpt operators vooral aan meer kennis over de machines waarmee gewerkt wordt én over de proces sen. Door die kennis is het voor operators gemakkelijker oplossingen te bedenken voor problemen die ze nog niet eerder in de praktijk tegen kwamen. Manager Verpakken, Duncan Moser, sprak zijn waardering uit voor het viertal, met name voor de vrije tijd die zij in hun opleiding hebben gestoken om deze goed af te ronden. De geslaagden namen het compliment in dank aan. Arthur Bruining: "De opleiding was leerzaam, zeker omdat ik toch wat minder technische achtergrond heb. Op deze manier kom je wat meer over de machines te weten. Erg positief vond ik dat ik de opleiding samen met mijn collega Nico Verdouw mocht volgen. Je leert van elkaar en je kunt elkaar ook helpen." Paul van der Vliet: "Ik wilde vooral mijn kennis verbreden zodat je ook meer inzicht krijgt in watje werkelijk op de werkvloer doet. Tijdens de opleiding heb ik veel steun gehad van de docenten van het Koning Willem I College. Zij weten wat er in ons bedrijf gebeurt en nemen dat ook mee in hun lesstof." Vlnr: Paul van der Vliet, Joop van Haren (docent), Edy Rombout, Arthur Bruining, Nico Verdouw en Duncan Moser. Vorige werkgever en functie: Hiervoor werkte ik bij Schiphol Group als adviseur capaciteitsmanagement binnen de afdeling Passenger Services. Wilde vroeger worden: (Binnenhuis)architect. Judy Berkhout Kilimanjaro beklimmen. Favoriete muziek: Regina Spektor. Als ik vrii ben, qa ik het liefst: Met vrienden genieten op een Amsterdams terras of in het park. Bij meerdere vrije dagen ga ik graag op reis om de wereld verder te ontdekken.

HNL - Supply Nieuws | 2011 | | pagina 11