in productie! HEINEKEN NEDERLAND SUPPLY NIEUWS voerd met zwaar geschut, waaronder een hijskraan van maar liefst 500 ton. Volgens uitvoerder Frans van der Biezen van sloop bedrijf Barten is dat 'ruim voldoende om de twee afzonderlijke 60 ton wegende delen van de loopbrug van de betonnen pijlers te Jarenlang was het Heineken brouwerij kan toorgebouw middels een loopbrug verbonden met de brouwerij zelf. Het kantoorgebouw ging de afgelopen maanden al tegen de vlakte, op zondag 13 maart werd ook de loopbrug verwijderd. 'S-HERTOGENBOSCH. Het verwijde ren van de loopbrug was een spectaculair karwei dat vele kijkers trok. Uit oogpunt van veiligheid was de Zandzuigerstraat op deze zondag zelfs afgesloten van 06.00 uur tot 13.00 uur. Het werk zelf werd uitge- lichten'. Brouwerijmanager Paul Bleijs heeft gemengde gevoelens over de sloop: "Het kantoorgebouw en de loopbrug gaven het industrieterrein een bepaald cachet, dat zal ik zeker missen. Voordeel is wel dat de brouwerij nu veel beter zichtbaar is." Rob Pelders, Rob Enzlin en Ernst-Jan van Loenen met het Tapje Amstel. Na maanden voorbereiding en ombouwen van Colonne 23 is het zover, de commerciële productie van Globall is gestart. Globall wordt onder de naam Tapje als eerste in Nederland op de markt gebracht. 'S-HERTOGENBOSCH. De afgelopen maanden hebben opera tors, planning, kader én leveranciers keihard gewerkt om de eerste commerciële productie van Tapje in goede banen te leiden. Tapje is een vier liter thuistapvaatje, gemaakt van PET en voorzien van een chique 'sleeve'. Het tapprincipe is gebaseerd op dat van het huidige Tapvat. Op dinsdag 1 maart is de eerste productie gedraaid. Het allereerste Amstel Tapje werd door operator Ernst Jan van Loenen overhandigd aan mana ger Verpakken, Duncan Moser. De eerste productie heeft in de twee weken quarantaine uitgebreide testen ondergaan op zowel functioneren en werking, als op micro biologie. Rayonmanager Martine Kruiswijk: "De Tapjes hebben deze testen glansrijk doorstaan. Dat betekent dat Amstel Tapje vanaf 15 april op de winkelvloer verkrijgbaar is. Inmiddels hebben we ook al de eerste productie van het Heineken Tapje gedraaid. Voorlopig hebben we nog alle aandacht nodig voor de productie. We zetten extra mensen aan de lijn om te zorgen dat we de output vergroten en alle aandachtspunten snel kunnen oplossen. Voorlopig draaien we alleen productie overdag, uiteindelijk is het wel de bedoeling dat het gecombineerde team voor de Colonnes 14 en 23 weer in een drieploegendienst gaat draaien." (S)loop

HNL - Supply Nieuws | 2011 | | pagina 5