0 Even voorstellen Dankbetuiging mmsmsm HEINEKEN NEDERLAND SUPPLY NIEUWS Frank Mazer en Richard Hogewerf zijn begin dit jaar in dienst gekomen van HNS en werken in Zoeterwoude. Door antwoord te geven op vijf vragen stellen zij zich voor. Frank Mazer (47) begon op 1 februari als Veiligheidskundige op de afdeling SHE (Safety Health and Environment). Frank is getrouwd met Sabine, ze hebben twee kinderen: Tristan en Lotta. Vorige werkgever en functie: n Arbo- en veiligheidscoördinator bij TNO. Frank Mazer Wilde vroeger worden: Profbasketballer. Helaas is dat niet gelukt. Wel heb ik in de promotiedivisie (niveau onder de eredivisie) gespeeld; dat was een mooie tijd! Wil ooit nog eens: Met mijn vrouw op vakantie naar Amerika, als de kinderen het huis uit zijn. Als ik vrij ben, ga ik het liefst: Naar de sportwedstrijden van mijn kinderen. Wat mogen Heineken-medewerkers van mi verwachten: Ik ga voor het teamresultaat. Het werken in teams gaat gepaard met veel 'ups' en ook wel eens een 'down'. Zelf zal ik er alles aan doen om zoveel mogelijk 'ups' te bewerkstellingen. Ik vier namelijk graag teamresultaten! Richard Hogewerf Richard Hogewerf (25) is sinds 1 januari 2011 werkzaam als teamleider CS&L. Hij is getrouwd met Eveline en woont in Alphen a/d Rijn. Vorige werkgever en functie: Hiervoor heb ik Bedrijfskunde gestudeerd aan de Vrije Universiteit in Amsterdam en ben ik werkzaam geweest als project coördinator bij Kloosterboer. Kloosterboer is een logistieke dienstverlener in geconditioneerde producten. Doorzettingsvermogen. Als ik vrij ben, ga ik het liefst: Lekker met mijn vriendin op vakantie, met mijn maten een drankje pakken of lekker sporten. Hobbies: Ik ben een groot liefhebber van voetbal. Mijn favoriete club is Ajax. Wat mogen Heineken-medewerkers van mij verwachten: Een grote gedrevenheid, spontaniteit en veel energie. Maar bovenal eerlijkheid en respect! Aan allen, Langs deze weg wil ik iedereen bedanken voor hun blijken van medeleven in de vorm van kaartjes, brieven, telefoontjes en bloemen tijdens het ziekbed en na het overlijden van mijn vrouw. De aanwezigheid van collega's op de afscheidsavond en begrafenis hebben mij goed gedaan, ik heb het als enorme steun ervaren. Vriendelijke groeten, Simon Bouwmeester

HNL - Supply Nieuws | 2011 | | pagina 11