0 Gezond Werken Brochure Geef je op voor Heineken's Interne Tafelvoetbal Competitie en maak kans op mooie prijzen! Nieuw voor medewerkers in ploegendienst: HEINEKEN NEDERLAND SUPPLY NIEUWS ^ende^ Ook in 2011 staat gezondheid hoog op de agenda bij Heineken. Speciaal voor medewerkers die in ploegendienst werken, heeft de Arbodienst een brochure samengesteld met informatie, tips en adviezen over gezond werken in ploegendienst. Hoe beter mensen zich voelen, hoe gelukkiger ze zijn, en hoe beter ze functioneren. Op het werk, maar ook in de privésituatie. Werken op onregelmatige werktijden kan invloed hebben op je gezondheid. Er zijn manieren waarop je zelf de gezondheidsrisico's van het werken in ploegen dienst kunt beïnvloeden. Met de brochure 'Gezond Werken in Ploegendienst' biedt de Arbodienst informatie die je kan helpen hierin bewust de juiste keuzes te maken. De brochure bevat onder andere informatie over de biologische klok en het effect van het werken op onregelmatige tijden. De Arbodienst heeft de tips en adviezen voor gezond eten en slapen op een rij gezet, compleet met praktische schema's. Medewerkers uit Den Bosch, Zoeterwoude, Wijlre en Bunnik vertellen daarnaast hoe zij zelf omgaan met onregelmatige werktijden. In februari wordt de brochure op de huisadressen afgele verd. Heb je naar aanleiding van de brochure nog vragen over je eigen gezondheid? Maak dan gebruik van de mo gelijkheid om je vraag op te sturen naar de Arbodienst. De Arbodienst zorgt er voor dat er een deskundige antwoord wordt gegeven op jouw persoonlijke vraag. Voor het zesde opeenvolgende jaar is Heineken de trotse, officiële sponsor van de UEFA Champions League. Om dit sponsorship tot leven te brengen, organiseert Heineken de Interne Tafelvoetbal Competitie (HitFC) 2011. Doe mee en wie weet ga jij over een paar maanden naar het Wembley Stadium voor de Champions League finale! Met de Interne Tafelvoetbal Competitie bren gen we de Champions League tot leven onder onze medewerkers. Iedereen die bij Heineken Nederland werkt, kan meedoen. De voor rondes vinden op de verschillende Heineken vestigingen, brouwerijen en bij Vrumona plaats. Informatie hierover vind je op de homepage van HeiPort. De winnaars van alle locaties krijgen in ieder geval een UEFA Champions League voetbal en spelen tegen elkaar in de grote Heineken Nederland finale in Zoeterwoude. Ze strijden dan om twee officiële UEFA Champions League tafelvoetbaltafels. Het Heineken Nederland team dat deze wedstrijd wint, gaat niet alleen met de twee tafels naar huis, maar vertegenwoordigt ons ook op 29 april tijdens de landenfinale die in Amsterdam bij Heineken International zal plaatsvinden. De winnaar wint Heineken VIP- kaarten voor de Champions League finale. De wedstrijden zullen bij de meeste vestigingen tussen 16.30 en 18.30 uur 's avonds plaats vinden. Houdt HeiPort in de gaten voor het laatste nieuws, de inschrijfformulieren, de tussenstanden en foto's van deze avonden. Vorm een team met je collega en geef je op! GEZOND WERKEN IN PLOEGENDIENST Heineken Nederland

HNL - Supply Nieuws | 2011 | | pagina 3