0 eilig werken Huidig aantal dagen ongevallen vrij Record aantal dagen ongevallen vrij 'j, Aantal ongevallen dit jaar 0 Aantal ongevallen vorig jaar 5 HEINEKEN NEDERLAND SUPPLY NIEUWS ledereen die het brouwerijterrein in Zoeterwoude betreedt, ziet aan de linkerkant van de weg het bord staan met daarop het actuele aantal ongevalvrije dagen en het actuele aantal ongevallen met verzuim. Sinds kort is het bord op initiatief van de Safety pilaar uitgebreid met een oranje zwaailicht. ZOETERWOUDE. Zodra er een rapport binnenkomt van een ongeval met verzuim wordt het aantal zo snel mogelijk op het bord aangepast. Om dat voor elkaar te krijgen, moet de leidinggevende van de afdeling waar het ongeval heeft plaatsgevonden, binnen 24 uur een rapport opstellen en een informatiesheet invullen waarop staat wat de aard is van het ongeval, waar het heeft plaatsgevonden en welke (tijdelijke) tegen maatregelen er zijn ingevoerd om dergelijke ongevallen in de toekomst te voorkomen. De Safety pilaar verzendt deze sheet naar alle leidinggevenden zodat zij dit binnen hun afdeling kunnen bespreken. De infosheet van het ongeval met verzuim hangt ook op het bord bij de ingang van het Bedrijfsrestaurant en op het veiligheidsbord bij de afdelingen Brouwen en CS&L. Omdat er vragen uit de organisatie kwamen over de communicatie rondom ongeval len, is het bord bij de ingang van het brou werijterrein sinds kort voorzien van een oranje zwaailicht. Het zwaailicht brandt 24 uur nadat er een ongeval is gemeld. Op die manier willen wij iedereen zo snel mogelijk laten weten dat er een ongeval heeft plaats gevonden. Uiteraard hopen wij dat de lamp niet (vaak) actief zal zijn. De Safety pilaar doet er alles aan om het aantal ongevallen te reduceren, maar de belangrijkste schakel ben jij natuurlijk zelf! Safety pilaar, Zoeterwoude De stand op 3 januari 2011. O Extra aandacht voor ongevallen door oranje zwaailicht

HNL - Supply Nieuws | 2011 | | pagina 4