1. 53 Drie nieuwe OR-leden in 's-Hertogenbosch ROOSTERWIJZIGING COLONNE 3 ZOETERWOUDE Heineken jubileumfeest JAAR PT] HEINEKEN NEDERLAND SUPPLY NIEUWS k De OR van de Bossche brouwerij mag drie nieuwe leden verwel komen: Leo Geene, Frans van de Velden en Willem Jooren. Aan de hand van een aantal vragen stellen ze zich voor. 'S-HERTOGENBOSCH. Leon Geene (51) Gezinssamenstelling: Gehuwd en een zoon van 5 jaar. Werkt bij Heineken: Sinds 1976 werk ik als mede werker binnen de afdeling Verpakken. Mijn hobby is: Voetballen. Kan niet goed tegen: Als mensen ergens omheen draaien. Waarom in de OR?: Omdat ik wil opkomen voor de belangen van mijn collega's met het oog op werkbehoud. Wat mogen de Heineken-mede- werkers van jou verwachten: Dat ik mij zo goed mogelijk inzet voor mijn collega's en het bedrijf. Frans van de Velden (56) Gezinssamenstelling: Gehuwd, 3 kinderen, 2 zonen en een dochter, waarvan een nog thuiswonend. Werkt bij Heineken: Sinds 1974 werk ik als productie- medewerker Verpakken. Mijn hobby's zijn: Wielrennen, wandelen, muziek maken op de schuiftrombone. Kan niet goed tegen: Onrechtvaardigheid. Waarom in de OR?: Omdat ik merkte dat er vaak kritiek is vanuit de achterban op de OR, heb ik besloten hierin zelf plaats te nemen. In het afgelopen halfjaar heb ik al gemerkt dat die kritiek niet altijd terecht is. Wat mogen de Heineken-mede- werkers van mij verwachten: 100% inzet en een eerlijke en oprechte terugkoppeling naar de achterban. Willem Jooren (42) Gezinssamenstelling: Gehuwd, een zoon van 4 jaar en een dochtertje van 2 jaar. Werkt bij Heineken: Sinds 1986 als brouwoperator. Mijn hobby's zijn: Buitensport en Landrovers. Kan niet goed tegen: Lamballigheid, wat dat is wil ik eventueel wel mondeling toelichten. Waarom in de OR?: De medezeggenschap is mij gaan interesseren tijdens de adviesaanvraag Brouwen/ Filtratie. Wat mogen de Heineken-mede- werkers van mij verwachten: Een eerlijk en oprecht OR-lid dat zowel de belangen van de medewerkers als het bedrijf zal behartigen. De verkopen in de exportmarkten, in het bijzonder HUSA en Zuid-Afrika, blijven de laatste maanden achter bij de verwachtingen. De brou werij in Zoeterwoude heeft daardoor structurele overcapaciteit op colonnes die produceren voor deze markten. Na een uitgebreide analyse van de alternatieven is besloten om het rooster van colonne 3 te wijzigen van een vijfploegenrooster naar een drieploegenrooster. ZOETERWOUDE. De OR heeft op 3 juni ingestemd met de roosterwijziging die op 8 juni om 23:00 is ingegaan. De roosterwij ziging heeft personele conse quenties; in het nieuwe rooster zijn minder operators nodig op colonne 3. Dit verschil wordt opgevangen door: Natuurlijk verloop. Interne herplaatsing naar andere colonnes (onder andere vervanging bij ziekte, vervanging van collega's die met vakantie gaan en opstart colonne 8). Inzet op andere activiteiten (TPM, opleiden, et cetera). Er ontstaat als gevolg van de roosterwijziging geen bovental ligheid; wel zal de bestaande flexibele schil van uitzendkrach ten worden verkleind. Met de roosterwijziging wordt er veel van onze collega's gevraagd. Op korte termijn moet de thuissitu atie worden aangepast aan een nieuw werkschema. Het is inmid dels gelukt om de ontstane knel punten in overleg met betrokken operators op te lossen! Koert van de Pest Godfried Meijer: "Onder de huidige omstandigheden was dit vanuit bedrijfsbelang de beste keuze. Ik wil hierbij mijn waardering uit spreken voor het aanpassingsvermogen van de medewerkers van colonne 3." Op zaterdagavond 30 augustus a.s. laat Heineken de Bossche binnenstad op haar grondvesten schudden. Op het stadsplein 'De Parade' wordt dan het 50-jarig jubileum van de Heineken brouwerij 's-Hertogenbosch op grootse wijze gevierd met een muziekevenement. Te gast zijn de Bossche medewerkers met hun eventuele partners, brouwerijrelaties én de inwoners van de stad. De jarige brouwerij verwacht ruim 6.500 bezoekers. i Heineken BROUWERIJ 'S-HERTOGENBOSCH. Het thema van het feest is 'De sterren van 's-Hertogen bosch', verwijzend naar de ster én de naam van de stad op het etiket van de Heineken-producten die al 50 jaar de hele wereld rond gaan. Maar ook naar de échte sterren: de medewerkers zelf plus de sterren die op deze avond gaan optreden. 's-Hertogenbosch is even het middelpunt van de aarde! Alle medewerkers van de Bossche brouwerij zijn uitgenodigd om het 50-jarig bestaan van de brouwerij te vieren. Dat geldt ook voor medewerkers zónder Heineken- contract, zoals uitzendkrachten, die minimaal drie maanden in dienst zijn. Binnenkort ontvangen alle genodigden hun uitnodiging met de toegangsbewijzen. Bruisend Voor de Bossche collega's en de brouwerijrelaties start het feest om 16.00 uur met een ontvangst in het Theater aan de Parade. Ze worden hier als sterren ontvangen en krijgen naast entertainment ook een buffetdiner aangeboden. Het grote muziekspektakel begint rond 19.00 uur. Dan gaan alle gasten naar buiten om op De Parade getrakteerd te worden op een 'bruisend feest van wereldformaat'. Diverse artiesten, onder leiding van Jan Rietman en zijn band Jody Singers, zullen op een stervormig podium, dat midden op De Parade staat, zorgen voor een feest van herkenning. Heineken Dorp Speciaal voor de medewerkers en relaties is een Heineken Dorp ingericht om met elkaar van de artiesten te genieten en te proosten op een halve eeuw Heineken 's-Hertogenbosch. Optredens zijn er onder meer van: de Heineken Fanfare, Replay, Idols finaliste Nathalie, Extince, Gerard van Maasak kers en Lee Towers. Maar Heineken zou Heineken niet zijn als ze niet ook nog voor 'klapper' zouden zorgen met twee topbands die het feest tot grote hoogte zullen doen stijgen. Wie die twee bands zijn, blijft echter nog een verrassing... Consumentenactie Naast de medewerkers en relaties zijn er op de rest van het plein nog zo'n 4.500 gasten aanwezig. Inwoners van de gemeente 's-Hertogenbosch maken namelijk kans om dit onvergetelijke feest óók van dichtbij mee te maken. Speciaal voor de gelegenheid vindt er daarom in juli bij alle Bossche supermarkten een jubileumactie voor consumenten plaats. Bij aankoop van twee kratten Heineken maken de Bossche naren namelijk kans om kaarten te winnen. Om deze actie in de stad onder de aandacht te brengen, worden er speciale posters gemaakt voor in de winkels en zal er ook een promo tieteam in de stad folders uitdelen. Meer informatie: BL-Secretariaat, Maartje Kapteijns en/of Meriam van den Hurk 073 620 9301 (BL-secretariaat@heineken.nl). ISS&Sj M- hj ViVI L:tm Oproep: Feliciteer je Bossche collega's! In Heineken nl magazine willen wij onze Bossche collega's graag feliciteren met hun jubileum. Mail daarom jouw persoonlijke felicitatie of een felicitatie namens jouw afdeling aan de collega's in 's-Hertogenbosch via redactie@heineken.nl Ze worden allemaal in een felicitatieregister op intranet geplaatst en de allerleuksten komen in Heineken nl magazine te staan, dat de dag van het grote feest op de deurmat valt. Om in aanmerking te komen voor plaatsing in Heineken nl magazine moetje felicitatie wel vóór 15 juli binnen zijn! DE NIEUWE OR-LEDEN: LEO GEENE, FRANS VAN DE VELDEN EN WILLEM JOOREN ■J r»SP* sfcjl u w y» "«i y» 1 JULI 2008

HNL - Supply Nieuws | 2008 | | pagina 4