Eindejaars- pakketten 2009 Afbreekbare bekers Vlaai bij je biertje Eindejaarsbijeenkosten NIEUWS Tussen 7 en 18 december zullen dit jaar de einde- jaarspakketten voor gepensioneerden en niet-actie- ven die in Nederland wonen op het huisadres worden afgeleverd. Half november dienen de bezorgadres sen bij de bezorger te worden aangeleverd en het is daarom van groot belang dat u het tijdig doorgeeft als u afwezig bent in die periode en niet op uw woonadres verblijft. Voor degenen die verhuisplannen hebben in de periode november - december: aan u het verzoek om uw adreswijziging zo snel mogelijk door te geven. U kunt mailen of schrijven. Mailadres: m.b.j.van.der. linden@heineken.nl. Postadres: Heineken Nederland, Miryam van der Linden, Antwoordnummer 212, 5200 VC Den Bosch (geen postzegel nodig). Ik zal dan met u contact opnemen en overleggen waar het pakket bezorgd dan wel afgehaald kan worden. Indien u op 21 december nog geen pakket hebt ontvangen en in Nederland woont, verzoek ik u om met mij contact op te nemen, telefonisch 0626564028 of via de mail, zie mailadres boven. Dit kan tot 2 januari 2010. U kunt mij altijd bellen wanneer blijkt dat uw pakket bij aflevering beschadigd is. Miryam van der Linden Sociaal Contactenwerker Tijdens diverse evenementen deze zomer heeft Heineken bier en fris geserveerd in zogenaamde eco-bekers Dit zijn plastic 'glazen', die beter en sneller biologisch afbreekbaar zijn dan de 'gewone'. Beter voor het milieu dus, maar dat is aan de bekers zelf niet af te zien. Wie ziet het verschil ten opzichte van de oude beker? Dit jaar zijn de de eco-bekers onder meer gebruikt bij Concert at Sea en tijdens de Nijmeegse Vierdaagse. De eerste data voor de eindejaarsbijeen- komsten zijn bekend. 7 t/m 11 december De Hooiberg Zoeterwoude 16 en 17 december Cambrinuskelder Den Bosch 5 januari 2010 Koelschip/Molenzolder Amsterdam [2] Heineken nl kwartaalnieuws Zin om met je collega's een bezoek aan de brouwerij van Brand te brengen? Dat kan geregeld worden, via www. brand.nl. De kosten bedragen 13,40 per persoon. De dag begint met koffie en Limburgse vlaai. Daarna krijg je een rondleiding door het Brandmuseum en de brouwerij. Tot slot kun je in 't Kelderke enkele bijzondere bieren van Brand proeven. Rondleidingen voor groepen zijn ook mogelijk. Dat gaat via intranet: klik op Zelfbediening, ga dan naar Facilitaire diensten en vervolgens Ontvangsten.

HNL kwartaalnieuws | 2009 | | pagina 2