OPENING BOEKANIER UITREIKING HOOFDPRIJS HEINEKEN QUIZ GONDELVAART OP DE GIESSEN Cssö HciniHRèïr*»*-- Doordat zij op het laatste moment toch nog een oppas voor haar 1V2 jarig dochtertje wist te vinden kon mevrouw Van Wijnen uit Culem- borg mee met een excursie van de Nederlandse Vereniging van Huis vrouwen naar de Huishoudbeurs in de RAI te. Amsterdam. Als trouwe Heineken klant bezocht zij natuurlijk ook onze stand waar zij in het proeflokaal voor de aardigheid meedeed aan de bierquiz. Van de ruim 11.000 ingeleverde formulieren bleken er na controle slechts 167 foutloos te zijn ingevuld. Ook de opgave van mevrouw Van Wijnen, die het antwoord op een enkele vraag „maar geraden" had, bleek hierbij te zijn. Enige weken later werd zij tot haar grote verrassing na loting de geluk kige winnares van de hoofdprijs. En zo kon haar op 11 juni een Philips kamerkoelkast (natuurlijk gevuld met (h)eerlijk helder Heineken) wor den overhandigd. De heer Avis en mejuffrouw Van den Steenhoven troffen het jonge echtpaar Van Wijnen thuis in hun gezellig ingerichte woning. Tot ieders geruststelling paste de nieuwe aanwinst bij het be staande meubilair, zodat hun gasten nu met een enkele handgreep van een koele dronk voorzien kunnen worden. In hun gezellig ingerichte woning kregen de heer en mevrouw Van Wijnen de hoofdprijs, een Philips kamer koelkast, aangeboden. V.l.n.r.mejuffrouw H. D. van den Steenhoven, de heer en mevrouw Van Wijnen en de heer A. F. G. Avis. Het Palace-uitgaanscomplex te Scheveningen (zijde Gevers Deynootweg) is nog niet zo lang geleden verrijkt met een bar die de Albert's Corner of Wimpy onder zijn soort genoten moet zijn. Dat wil zeggen: snelle bediening tegen redelijke prijzen. „De Boekanier", zoals deze nieuwe aanwinst heet, is eigendom van Jacques Senf en werd geopend door de jeugdige Robbie van Altena, het boekaniertje dat 9 juli een kotter uit de Scheveningse haven kaapte. Het is de bedoeling dat in de komende vijf jaar nog zes van dergelijke bars te beginnen in Den Haag zullen verschijnen. Momentopname van de drukte na de opening. Rechts de heer Jacques Senf, op de bar Robbie van Altena De traditionele jaarlijkse gondelvaart op de Giessen bleek zaterdag 29 augustus weer een evenement apart. Niet minder dan twintig schepen, die qua artistieke opbouw en stemmige verlichting niet voor elkaar onderdeden passeerden de jury en enige tienduizenden belangstellenden langs de oevers. Ook Heineken nam dit jaar weer deel. Het speciaal voor deze gelegenheid, enigs zins carnavalesk opgebouwde (zie foto) „bierschip" oogstte veel bewondering, zo veel zelfs dat het met de eerste prijs ging strijken. Aan de zijkant van de opbouw waren nog de namen van twee plaatse lijke ondernemers, Van Beuzekom en Timmer, zichtbaar, die respectievelijk als caféhouder en winkelier ons merk aldaar aan de consument brengen. 35

Het meest getapt | 1970 | | pagina 35