'H4«f PH 111 111 I 7. Zandvoort, 30 augustus. De Bierkoets met „Miss Zandvoort" passeert de hoofdtribune. 8. Mass-display bij De Gruyter, Assen. 9. De voor malige AMRO-bank in Assen was omgetoverd tot bierhal. rpienduizenden toeschouwers zagen op 24 juli in Nijmegen de jaarlijkse glorieuze intocht van de Vierdaagse- wandelaars. Zagen tevens de Heineken Bierkoets, die even eens het laatste gedeelte van het parcours, van Malden tot diep in de stad aflegde. Ongeveer tezelfdertijd maakte in Kerkrade de Variomaton een rondrit door de stad van het Wereldmuziekconcours. Munspeet had op de laatste dag van juli zijn concours 1 hippique. Heineken adopteerde een van de rubrieken, plaatste een advertentie in het programmaboek, maakte reclame met vlaggen, spandoeken en via de geluidsinstal latie en regelde de levering van bier. gij Fluessen (Fr.) werden begin augustus zeilkampioen- schappen gehouden. Tweemaal, op 4 en 7 augustus, kwam Heineken met reclame in de lucht. Tn de jaarlijkse visserijfeesten van Breskens, 15 augustus, was ook deze keer weer een vlootschouw opgenomen, waaraan door ruim dertig kotters, met een grote Heineken vlag in top, werd deelgenomen. Vlaggen en spandoeken markeerden het parcours tijdens het concours hippique in Rijssen op 22 augustus. In de rubriek tuigpaarden werd gereden om de Heineken prijs. Ons bier was ook hier favoriet. Aan het bloemencorso, dat op zaterdag 29 augustus door Leersum trok, nam ook onze bekende T-Ford, voor deze gelegenheid met bloemen fraai versierd, deel. Vele duizenden toeschouwers waren de volgende dag in Zandvoort getuige van de strijd van de toerwagens om het Europese kampioenschap en van de internationale formule 3 races. Vóór het motorgeweld losbarstte waren alle ogen gericht op de met vier paarden bespannen Bier koets, die met „miss Zandvoort" als liefelijke last, een rit over het circuit maakte. Op dezelfde dag werd in Bath- men een concours hippique gehouden. Ook hier reclame en bier. TT"lk jaar organiseert de K.N.A.C. in Epen (bij Vaals) de Internationale Heuvelklim. Behalve met span doeken langs het parcours nam Heineken ook aan de wed strijd zelf deel en wel met twee rijdende biertonnen, waar voor de K.N.A.C. een aparte „formule Ton" had gemaakt. 'Tot slot van dit overzicht vermelden wij nog het recla mestuk in het vuurwerk, dat op 5 september in Har- lingen, ter gelegenheid van de visserijfeesten, en in Scheemda, aan het einde van de licht- en bloemenweek, de lucht inging.

Het meest getapt | 1970 | | pagina 34