Heineken Bier 1 WELKOM IN ASSEN Mi ■x i tengroepen, steltlopers (uit Frankrijk), een kindershow, een (houten) ponycavalerie, confetti-, praal- en show wagens. Heineken was voor deze gelegenheid met groot reclamematerieel naar Rotterdam uitgerukt. Ook het fan farekorps van de Bossche brouwerij nam aan de optocht deel. Onze in de nieuwe uniformen gestoken muzikanten werden voorafgegaan door de T-Ford en gevolgd door de met vier paarden bespannen Bierkoets en de rijdende ton (de Variomaton). motorsport trekt nog steeds talloze toeschouwers. Zo waren er bij de Internationale 24 uurs motorrace in Oss op 13 en 14 juni naar schatting zeventigduizend mensen. Fleineken was er ook. Met spandoeken en vlag gen en met de rijdende ton, die tot groot genoegen van de motorliefhebbers het hele circuit rondreed. Hun dorst kon den zij lessen met Heineken bier. In dat zelfde weekeinde werd in Blarieum een concours hippique gehouden. Ook hier reclame in de vorm van vlaggen en spandoeken en, Heineken in natura. -S'. vfat ïtoter «i 1. Rotterdam, C'70 feestparade: De T-Ford met daarachter de Heineken fanfare uit Den Bosch en 2. de Bierkoets, gevolgd door de Variomaton. 3. Doetinchem. De Variomaton passeert tijdens de rondrit het in de molen gevestigde VVV-kantoor. 4. Assen: pergola's 5. vlaggen 6. en spandoeken ^aterdag 27 juni beleefde Assen weer zijn jaarlijkse motorevenement en bierhappening. Langs de toe gangswegen riepen vlaggen en spandoeken de bezoekers reeds van verre een welkom toe. De stad zelf was geheel in het teken van Heineken gezet. Dit was het werk van enkele vertegenwoordigers van de afdeling thuisverbruik, die, letterlijk als versierders, er op grandioze wijze in ge slaagd zijn elk daarvoor in aanmerking komend punt te voorzien van Heineken bier en/of reclame. JTen van de hoogtepunten van de begin juli in Doetin chem gehouden vakantieweek was het optreden van de Variomaton, die op 7 juli 's middags elke twintig minu ten een rondrit maakte met telkens enkele toeristen aan boord, 's Avonds was er een groot vuurwerk met een Heineken reclamestuk als een van de onderdelen. in het vuurwerk dat op 7 en 21 juli aan het strand van Noordwijk werd afgestoken was Heineken een van de klapstukken, evenals in Zandvoort op 5 augustus. 5 33

Het meest getapt | 1970 | | pagina 33