NIEUWBOUW PAPING N.V. GEOPEND HET JAARLIJKSE KROON-VOETBALTOERNOOI HH Hfinckeni Zeist, juni 1970. Het team van Kroon-groothandel Van Eerd uit Veghel werd de gelukkige winnaar van het traditionele Kroon-voetbal- toernooi en kwam daarmee in het bezit van de cup. In totaal namen zeven elftallen aan de competitie deel. Het team van de vertegenwoor digers van merkartikelfabrikanten de MAF-spelers bezette de tweede plaats en het elftal van Weka/Ten Have eindigde als derde. Enige bedrijven, waaronder Heine- ken, hadden er voor gezorgd dat het de sport-enthousiasten aan niets ont brak. Typerend voor de ongedwongen sfeer die er tijdens het toernooi heerste, was wel dat we op zeker moment de enthousiaste president-commissaris van de Kroonorganisatie, de heer G. C. Kuntz van Wijnalda/Kuntz te Assen, ondersteund door kreten als „hup Sjors" als vleugelspeler in het Asser team zagen opduiken, terwijl zijn broer en mede-directeur G. G. Kuntz optrad als doelverdediger. Beide „dure" spelers konden echter niet verhinderen, dat hun elftal op de vijfde plaats eindigde. Boven: Het nieuwe bedrijfspand van Paping N.V., groothandel in dranken. (Foto: Misset). Onder: Een kijkje in de opslagruimten. (Foto Misset) De heer C. van Eerd feliciteert de heer Lathouwers - aanvoerder van het Van Eerd-team - met de eerste plaats. Een jeugdige supporter in maxi Heineken shirt. Enige maanden geleden is op het industrie terrein van de gemeente Ommen het nieuwe bedrijfspand van de N.V. Paping, groothande laar in dranken, in gebruik genomen. Het be drijf stamt uit 1924 toen de heer B. R. I. Pa ping in de buurt van het station achter het bestaande specialiteitenrestaurant een ruimte in gebruik nam voor de distributie van dranken. Dit jaar dus is men naar het industrieterrein gegaan waar het totale complex gebouwen een oppervlakte van 36 x 26 meter bedraagt. Hier zijn echter de kantoren niet bijgerekend. Er zijn drie kantoren en tevens een bedrijfskantine. Het totale terrein van de firma Paping be draagt 44 x 40 meter. Men heeft in totaal vijf tien mensen in dienst en er lopen 8 vracht wagens en twee personenwagens. In 1969 is de bedrijfsvoering omgezet in een naamloze vennootschap en vanaf die tijd werd de directie gevoerd door de heer R. B. Paping. Deze laatste ziet de toekomst rooskleurig in. „De omzet in bier en frisdranken neemt ieder jaar toe en het gedistilleerd gaat ook goed", aldus de heer Paping.

Het meest getapt | 1970 | | pagina 30