BERGERS BIERWEEK BREWMASTER OP CAMPING DUINRELL Opmerkelijk initiatief van actieve slijter Dokter Van Dijk opende de bierweek met het stukslaan van een flesje bier. Maandag, 17 augustus. Met een stevige hamerslag, die een flesje bier deed stukspatten, opende dokter G. C. B. van Dijk, een bekend arts in Lisse, 's avonds om half negen Bergers Bierweek, een activiteit, die tot en met 22 augustus ter plaatse het nodige leven in de slijterij heeft gebracht. De opening werd zichtbaar en hoorbaar opgeluisterd door het optreden van een majorettenkorps en een drumband, die met veel bravour en tamtam hun show vóór de feeste lijk versierde slijterij aan de De Ruyterstraat ten beste gaven. Binnen, in de zaak, was het alles bier wat de klok sloeg. Alle bekende binnenlandse merken alsook die buiten landse bieren, die in Nederland geïmporteerd worden, wa ren vertegenwoordigd. Door middel van een opvallende advertentie had de heer J. J. Bergers, een jonge enthousiaste ondernemer, bekend- VRIJDAG 31 juli organiseerde Heineken een Dart-compe titie, het bekende Engelse werpspel met pijltjes, in de kan tine van camping Duinrell in Wassenaar. De bedoeling van deze activiteit was bekendheid te geven aan het merk Brewmaster, het zeer smakelijke Whitbread bier, dat door Heineken op de Nederlandse markt wordt verkocht. Waarschijnlijk mede beïnvloed door het pijltjes gooiende publiek van de Rovers-Inn, uit Coronation Street, had een Actie op het zonovergoten terras. Gespannen keken toeschouwers naar het pijltjesgebeuren.

Het meest getapt | 1970 | | pagina 28