PRIJS UITREIKING CAFE- VOETBAL ROLCONTAINERS Het bedrijf werkt uitsluitend met rolcontainers, waarvan er 24 in een vrachtwagen gaan. Bij de meeste klanten kunnen deze rolcontainers zonder meer worden afge leverd, in een enkel geval moeten de bestellingen ter plaatse worden uitgepakt. Het verzorgingsgebied van de N.V. Weber ligt rondom het bedrijf geconcentreerd, waarbij de grootste afstand ongeveer veertig kilometer bedraagt. Voor het afleveren van de bestellingen beschikt men over slechts drie 8-tonners. Deze zijn echter heel wat ,,mans": in een topweek wat de aflevering van dranken betreft kunnen in 45 ritten 1100 containers worden vervoerd, waarbij elke wagen drie ritten per dag maakt. De omzet in Heineken bier heeft de afgelopen zeven jaar een opmerkelijke stijging te zien gegeven, een stijging waarop men bij de N.V. Weber terecht een beetje trots is. Alles bij elkaar zijn er veertig mensen in dienst. De. heer A. A. Weber voert de directie, daarin bijgestaan door zijn broer, de heer J. A. C. Weber en door de heer J. L. Monincx, die beiden adjunct-directeur zijn. De omzet in geld bedraagt op het ogenblik 15 miljoen per jaar, terwijl de capaciteit van het bedrijf toelaat in drie jaar een verdubbeling te bereiken. Landelijk gezien is Weber N.V. inmiddels een krachtige loot geworden aan de A O-stam. Het is tevens een bedrijf, dat voor de toekomst nog vele beloften inhoudt. Voor het stapelen heeft men een speciale vorkheftruck in gebruik. De een kan goed drinken, de ander goed boksen en de derde heeft altijd succes bij de vrouwen. Maar als we serieus onze krachten gaan meten dan doen we dat met iets wat we alle maal kunnen. Een bezigheid waar mee we min of meer zijn opgegroeid en die door alle lagen van de bevol king wordt beoefend. Geen wonder dat het bijna altijd uitdraait op voet bal. Ook een groep Rotterdamse café houders en hun stamgasten weken geen haar van deze gewoonte af. Onlangs speelden dan ook op zes achtereen volgende zaterdagen tien elftallen, elk zijn café of bedrijfstak vertegen woordigend (de Rotterdamse haven loodsen namen eveneens deel), een sportieve competitie. Uiteindelijk bleek dat ieder elftal in aanmerking Staande de caféhouders (derde van rechts onze horecavertegenwoordiger, de heer J. H. Dello) met op de voorgrond de aanvoerders van de voetbalteams met hun bekers. 18 kwam voor een beker, zij het dan naar verdiende grootte, zodat num mer tien zijn prijs (in de lengte) tus sen duim en wijsvinger kon vatten, maar het was een beker! Om dit soort sportieve activiteiten te stimuleren nodigde onze vestiging te Rotterdam het gehele gezelschap (Heineken afnemers of niet) uit om in de raadskelder van de brouwerij het toernooi met de prijsuitreiking te besluiten. Hierbij was de „gebruike lijke tapkast" natuurlijk weer van de partij.

Het meest getapt | 1970 | | pagina 18