BOWLING CENTRUM TE HEERLEN GEOPEND Op vrijdag 21 augustus 1970 heeft Bowling Nederland N.V. wederom een bowlingcentrum geopend en wel in Heerlen. De ligging van dit bedrijf is werkelijk gunstig te noemen; op een afstand van slechts enkele kilo meters van Brunssum, waar een groot aantal Afcent mensen reeds nu een vaste bowlingkern vormt Aan een oude, bijzonder fraaie Zuidlimburgse hoeve (destijds door Z.K.H. Prins Hendrik geopend als modelboerderij), waarin tot voor kort het zeer gerenommeerde restaurant „Hoeve De Aar" gevestigd was, is een moderne bowlinghal gebouwd. Het restaurant is geheel intact geble ven en de exploitatie zal op dezelfde wijze als voorheen worden voortge zet, waarbij de nadruk zal komen te liggen op bijzonder populaire prijzen. Het bowlingcentrum beschikt over zestien banen, twee biljarts, bars en zovoort en is met dit alles het mooiste en best geoutilleerde van de reeds bestaande bowlinghuizen in Neder land. Aan de officiële ingebruikstel ling was het openings- en welkomst woord van de directeur van Bowling Nederland N.V., de heer K. van de Rest, voorafgegaan. Na hem sprak Heineken directeur drs. G. van Schaik, commissaris van genoemde N.V., die het een bijzonder verheu gend feit noemde, dat juist in Zuid- Limburg een bowlingcentrum is ge- 3 opend, gezien de wederopbloei van de mijnstreek. Hij deelde tevens mee, dat Heineken voornemens is de ex ploitatie van bowlingcentra in Neder land voort te zetten, waarvan de ope ning van het eerstvolgende centrum, reeds in december 1970 te Zaandam, een voorbeeld is. Namens de Nederlandse Bowling- en Kegel Federatie sprak de voorzitter, de heer J. C. van Heek, waarna de burgemeester van Heerlen, drs. F. J. W. Gijzeis, met het gooien van de eerste bal het nieuwe centrum opende. In zijn toespraak getuigde burge meester Gijzeis van zijn waardering voor dit prachtige complex, dat zon der meer in een grote behoefte voor Zuid-Limburg voorziet. De burge meester zei tenslotte het in Limburg veel beoefende kegelen en het bowlen een heel goede combinatie te vinden. 1. Het vóóraanzicht van „Hoeve De Aar" met daarachter het nieuwe bowlingcomplex. 2. Een gedeelte van het zeer exclusieve restaurant. 3. Met het zeer vakkundig gooien van de eerste bal opende burgemeester Gijzeis het nieuwe bowlinghuis in Heerlen. 4. De heer Van Schaik tijdens zijn toespraak. 4 13

Het meest getapt | 1970 | | pagina 13