1. Het nieuwe pand, ter gelegenheid van de opening feestelijk in de vlaggen gezet. 5. Voor het overige werk beschikt de N.V. over twee heftrucks. 5 Ook de heer Van der Werf wenste, zakelijk zowel als per soonlijk, de heer Annaert veel succes in de nieuwe vestiging, die zoals hij zei met recht een paradepaardje genoemd mocht worden. Op deze woorden kwam, tot grote verras sing van de aanwezigen, een heus paardje tevoorschijn, dat door enkele kinderen naar de heer Van der Werf werd geleid. Deze droeg symbolisch de leidsels (de leiding) van het paradepaardje (de nieuwe vestiging) aan de heer Annaert over en bood vervolgens de teugels en daarmee het echte paardje aan de 9-jarige Karin Annaert aan. Heineken directeur E. G. Borgers gaf een heldere uiteen zetting over alle fasen, waarin zich het bedrijf van de groot handel afspeelt en over de voorwaarden waaraan moet worden voldaan om van een goede gang van zaken in een drankenhandel verzekerd te kunnen zijn. Het cadeau, dat door een vorkheftruck werd aangevoerd. 2. Burgemeester Be rends verklaarde met het onthullen van een Heineken vlag het ge bouw officieel voor geopend. 3. de heer Van der Werf: mooi stuk gereedschap 4. Het andere parade paardje met de 9-jarige Karin Annaert in het zadel. 6. In de smalle gang paden kan met de speciale heftruck het specifieke magazijn- werk van „halen en brengen" snel en ef ficiënt uitgevoerd wor den. diende aldus de heer Borgers gezien te worden als een symbool voor een zodanige gang van zaken in dit bedrijf, dat de afnemers daarop de klok kunnen gelijkzetten. Een elektrische wandklok vergezelde deze woorden. Nadat nog de heer J. Kern, horecavertegenwoordiger Heineken en tevens een vriend van de familie Annaert, als ook architect W. Woud enige woorden gesproken en hun gelukwensen aangeboden hadden, was de microfoon voor de heer Annaert. Zeer erkentelijk voor de tot hem gerichte woorden en voor de aangeboden geschenken sprak hij ook zijn grote dankbaarheid uit voor de steun, die hij in de afgelopen tijd had mogen ondervinden. In zijn dankwoord betrok de heer Annaert tevens allen, die op enigerlei wijze aan de totstandkoming van dit nieuwe bedrijfspand en aan de opening ervan hadden meegewerkt. Zijn grootste dank en bewondering ging, zo besloot hij, uit naar zijn 13

Het meest getapt | 1970 | | pagina 13