Iü VERENIGDE DRANKEN HANDEL N.V. JfDH VANAVOND OM C UUR ÉlMOUUR har tuwmft deze film is toch wel dat men er op bijzondere wijze in geslaagd is het ontstaan en de groei van dit bedrijf naar voren te brengen. Tot nu toe zijn wij altijd een bewon deraar van Sofia Loren geweest, tot dat wij mevrouw De Haas-Schiet haar rol zagen uitbeelden in de „terugblik" van deze film. Sofia heeft een bewonderaar minder. Mevrouw De Haas heeft niet een bewonderaar meer, want voor haar hebben wij al jaren de grootste be wondering U begrijpt dat het te ver zou voeren om alles van dit bedrijf uitvoerig te vermelden. Maar indien u belang stelling heeft dan bent u van harte welkom. Neemt u dan even contact op met de redactie van dit blad, die u gaarne nadere inlichtingen wil ver strekken (tel. 010-114500 Aan het eind van de middag namen wij afscheid van de heer Arntz en reden naar huis. Dwars door die altijd dynamische, enerverende en vitale wereldstad die Amsterdam heet. Een stad die zelfs de woorden Heldhaftig, Vastberaden en Barmhartig aan haar wapen mocht toevoegen. Rijdend door die stad met zijn trams, zijn fietsen en bromfietsen, zijn ner veuze stoplichten en zijn jachtige inwoners die zich naar huis haastten, vergeleken wij onwillekeurig dat schijnbaar chaotische maar in wezen zo goed gedisciplineerde en georga niseerde beeld met het bedrijf dat wij zo juist verlaten hadden. Ontstaan uit een schijnbaar chaotische maar reeds lang te voorziene markt ontwikkeling, heeft dat bedrijf toch maar in vijf jaar bewezen dat, wan neer men de markt terdege bestudeert, wanneer men de mogelijkheden wil zien, wanneer men enthousiast is, fantasie heeft, initiatieven ontplooit en vooral niet bij de kratten gaat neer zitten, men altijd succes zal hebben. En om in de sfeer van Amsterdam te blijven zouden wij de V.D.H. het volgende predicaat willen geven: V olhardend D oortastend H oopgevend. En het laatste woord „hoopgevend" vooral met het oog op de toekomst van alle groothandelsbedrijven in dranken, vooropgesteld dat ook zij een juiste weg weten te vinden. Niet echter bij de V.D.H. Om de goede sfeer en teamgeest bij dit be drijf te demonstreren vertellen wij u dat deze film geheel door eigen mede werkers is vervaardigd. Met name noemen wij hier de heer P. van Metelen, die als regisseur op trad terwijl de heer P. de Wit als cameraman fungeerde. De tekst werd geschreven en gesproken door de heer Arntz. Wij verzekeren u dat het een goede film is geworden, waarin alle facetten van het bedrijf worden be licht. Maar de grootste verdienste van Overzicht van een gedeelte van de showroom, waar onder meer ook de bedrijfsfilm vertoond wordt. De biermerken nemen een stevige plaats in. 9

Het meest getapt | 1969 | | pagina 9