Kaagweekactiviteiten in woord en beeld Een van de evenementen in de afgelopen zomer waarbij Heineken met toepasselijke, doelgerichte reclame de aandacht van de consument vroeg, was de Kaagweek, die medio juli voor de 49e keer werd gehouden. De hierbij geplaatste reportage geeft slechts enkele momentopnamen van onze reclameactiviteiten te land en te water, acties, die allerwegen bijzonder plezierige reacties bij het publiek teweegbrachten. In Warmond was door de winkeliersvereniging van die naam een braderie georganiseerd, waarvan ook een Heineken marktkraam deel uitmaakte. Enkele vertegenwoordigers ontpop ten zich als rasechte standwerkers, die met succes de reclame-artikelen als glazen, shirts, barbecueschorten en dergelijke aan de man (en de vrouw) wisten te brengen. Op de foto's ziet u de stand (1), in afwachting van de kopers, die weldra de braderie be volkten, voor onze stand veel belangstelling hadden (2) en daar met plezier hun „in kopen" deden (3). Het knusse pleintje bij de dorpspomp (4) was in een groot terras (5) omgetoverd, waar het 's avonds mede door de verlichting bijzonder gezellig was. De sfeer werd nog verhoogd door de muziek van een driemansband (6), ter wijl de vele glazen van het meest getapte bier er een nog feestelijker stemming inbrachten. Achter de tap stond de heer Minnen (7), die 2 de zorg had voor dit terras als een „verleng stuk" van het café-restaurant Stad Rome, waar van hij de eigenaar is. Verder werd in Warmond door speciale etalages, vlaggen en dergelijke de verkoop van ons bier extra gestimuleerd. Voor diegenen, die niet naar het dorp konden komen, was ook op het water voor de nodige reclame gezorgd. Zo heeft de Bierboeier een aantal dagen over de Kagerplassen rondge varen en tenslotte waren er de parlevink- bootjes (8 en 9) van de heer L. van de Meer, die gedurende de gehele zomer bij vele water sportevenementen aanwezig waren en die ook nu voor een goed stuk reclame zorgden. Al met al was het voor Heineken een bijzonder geslaagde Kaag(reclame)week!

Het meest getapt | 1969 | | pagina 20