uit de zaal zelf bejubeld! Een idee om te onthouden 100 presentaties in 7 weken! In zeven weken werden maar liefst honderd van deze presentaties ver zorgd (1 juli t/m 15 augustus). Pre cies in die periode liepen de tempe raturen op tot abnormaal hoge waar den. Ondanks die afmattende hitte hebben de teams zich met lofwaardig enthousiasme voor deze activiteiten op campings ingezet. Naast het werk van de heer Douwstra mogen dan ook zeker de pres(en)taties van de heren Gnodde, Holtrop en Nobel (en de laatste werd vaak door het publiek van de tv herkend), alsook die van de assistentes, hier niet onvermeld blijven. Op vele campings ging men nog eens persoonlijk alle tenten en caravans langs om iedereen op te warmen (en dat bij die hitte) om naar de kantine te komen en zo konden er programma's worden verzorgd in zalen met 200 tot 300 personen bo- van de 16 jaar. Proefballonnetje Het was de eerste keer, dat het Bu reau Voorlichting Merkartikelen (be kend door talrijke presentaties voor huisvrouwen) op campings opereerde. ,,Een proefballonnetje", zegt Gaitzen Douwstra. ,,Voor volgend jaar heb ben we al weer verbeterde plannen in petto. Want het publiek reageerde zo spontaan, dat we er veel voor voelen om op campings door te gaan. Na afloop werden wij dikwijls, uit dank voor de gezellige gratis avond, door mensen uit de zaal op een glas Heineken getracteerd. Hoe vindt u dat nou! Heeft u ooit gehoord van lezers, die uit dank voor de geplaatste advertenties de uitgever van een krant tracteerden? Kijk daar heeft u nu de charme van onze aanpak. Wij schudden als het ware handen met de mensen. Wij maken hen vrienden van merken." Ons commentaar? H-emeken heeft er deze zomer ongetwijfeld heel wat vrienden bijgekregen. Het was inder daad een merkwaardig avontuur. Heel MERK-waardig! Een van de honderd bezochte recreatie zalen, de prachtige kantine van de 55 hectare grote camping ,,De Westerbergen" in Echten (Dr.), waar het programma op 10 juli en 14 augus tus met veel bijval werd ontvangen. Hieronder: Twee van de vele vreugdevolle winnaars van de quiz en het uitreiken van de Heineken- prijs door de presen tator Gnodde. 15

Het meest getapt | 1969 | | pagina 15