BLIK in de toekomst ÜerrHJk. HeinekcR Bovenstaande titel gaat letterlijk en figuurlijk op voor hetgeen de ver koopstaf van Co-op Vooruitgang Rotterdam onlangs organiseerde. Teneinde het Heineken blikbier op het juiste (vakantie)moment aan de consument te presenteren werden in alle filialen door de bedrijfsleiders Heineken blikbier displays opgezet. Het spelelement ontbrak niet, daar de meest originele uitstalling beloond zou worden met de Heineken wissel beker. De deskundige jury had geen gemak kelijke taak, maar uiteindelijk kon op 3 juni de nieuwe bekerhouder worden bekendgemaakt. Hiervoor waren de bedrijfsleiders met hun naaste medewerkers naar de raads- kelder van Heineken Rotterdam ge komen. Uit handen van de heer D. H. J. Voets van Heineken ontving de heer A. Smit, bedrijfsleider van het filiaal Spinozaweg te Rotterdam, de De winnende display van het Co-op filiaal aan de Spinozaweg. Heineken wisselbeker en een persoonlijk aandenken voor alle medewerkers van het betrokken filiaal. Hierna was het tijd voor een koel glas Heineken bier en voor de kennismaking met enkele nieuwe produk- ten van Unox, waarvoor de heer B. van Nugteren van Unox met enkele medewer kers aanwezig was. De heer Voets (I.) overhandigde de wisselbeker, alsmede een W persoonlijk geschenk voor alle medewerkers van het filiaal, aan de bedrijfsleider, de heer A. Smit. A Een terugblik op verschillende activiteiten van de afgelopen wintermaanden werd gegeven door de heer P. Kooymans, ver koopleider Co-op. Een aandachtig gehoor. 17

Het meest getapt | 1969 | | pagina 17