Spa Drankengroothandel verstevigt contact met afn Alet Holtmans- Leeflang N.V. naar Heineke? De heer Voets, rayonvertegenwoordiger van Heineken, tijdens zijn inleiding op de avond van de prijsuitreiking. Koninginnedag 1969 zal tientallen afnemers van de Rotterdamse groot handel Holtmans-Leeflang nog lang in het geheugen blijven. Bevrijd van de dagelijkse beslommeringen stortten zij zich op 30 april in het „rally- avontuur" van een alleszins plezie rige puzzelrit met het Belgische Spa als einddoel. Deze tocht, waaraan door 54 auto's met tweehonderd in zittenden werd deelgenomen, vormde de afsluiting van een door genoemde groothandel gehouden verkoopactie, die vier weken had geduurd. De puz zelrit was niet alleen maar een gezel lig uitstapje (met hindernissen). Reeds eerder had deze groothandel, die toen onder de naam Nieburg-Holtmans opereerde, het belang van „meer dan een zakelijk-contact-alleen met de relaties" ingezien. Zo werd enkele jaren geleden de afnemers tweemaal een avond met een uitstekend ver zorgd programma aangeboden. Als activiteit van een drankengroothan del een tamelijk uniek gebeuren. Aan het jongste evenement hebben zowel de deelnemers als de organi satoren, de heren A. Holtmans en N. Leeflang, veel plezier beleefd. De start vond plaats in Den Bosch op de Heineken brouwerij, vanwaar de deelnemers, voorzien van koffie en een Bossche bol, vanaf acht uur tel kens met kleine tussenpozen vertrok ken. Het doel van de eerste etappe was de Brand's brouwerij in Wijlre, waar de puzzelaars in de gezellige kelder onthaald werden op broodjes met koffie. Daar werden ook de lijsten met opdrachten ingenomen, opdrach ten, die naar achteraf bleek sommi gen voor onoplosbare problemen had gesteld. Tevens ontving men een nieuwe lijst met opgaven, alsmede de route voor de tweede etappe. Deze voerde de deelnemers naar het eind doel, het Belgische Spa. In de kan tine van Spa-Monopole troffen de vermoeide „rallyrijders" elkaar voor de tweede maal. Sterke verhalen, on derbroken door lachsalvo's, deden hier de ronde. Na inlevering van de Een gedeelte van het gezelschap in de raadskelder van de Heineken brouwerij te Rotterdam. De beide organisatoren, de heren Holtmans (I.) en Leeflang met de trofee, die door Heineken beschikbaar was gesteld voor de winnaar van de eerste prijs.

Het meest getapt | 1969 | | pagina 14