FINALE NATIONALE BIERTAP WEDSTRIJDEN Amsterdam, 8 januari 1969. Bij de 16e finale van de nationale biertapwedstrijden hebben de Heineken afne mers onder de deelnemers zich opnieuw bijzonder goed geweerd. In de categorie eenmanszaken waren de pres taties van de heer H. H. Walschot van de stations restauratie in Venlo naar het oordeel van de zestien koppige jury zo voortreffelijk, dat hem de titel van nationaal kampioen ten volle toekwam. Ook bij de teams spraken de Heineken deelnemers tot en met de gouden ronde een duchtig woordje mee. De heer en mevrouw Timmermans van café 't Fust uit Schiedam Eerste en nationaal kampioen bij de eenmanszaken werd de heer H. H. Walschot van de stationsrestauratie in Venlo. (foto .Misset") Het vakmanschap en teamwork van de heer A. Timmermans en me vrouw C. C. A. Timmermans-den Boer van 't Fust in Schiedam werd beloond met een tweede plaats, (foto Misset") Een drukte van belang op de bierkade. De heer Walschot legt in de gouden ronde de laatste hand aan zijn glas Oud Bruin onder het toeziend oog van de zittende jury, waarvan enkele leden zijn getapte glazen pils nauwkeurig beoordelen, (foto .Misset") legden tenslotte beslag op een eervolle tweede prijs. Gaarne wensen wij deze succesvolle fina listen, evenals diegenen van onze relaties, die een eervolle onderscheiding ontvingen, van harte geluk. Op de Horecava waren de Nederlandse brou werijen weer verenigd in één grote stand, die als een bierkade was uitgevoerd en heel toe passelijk De Brouwershaven heette. Het was hier meestal zó druk, dat men, zoals een be zoeker opmerkte, moest vechten tegen de bier kaai om zijn favoriete pilsje te bemachtigen.

Het meest getapt | 1969 | | pagina 17