Een belangrijk, nieuw initiatief van Heineken. Medio september is verschenen: Een uitgave van de Heineken Sport bibliotheek. Dit eerste logboek, samen gesteld door o.a. Jan Cottaar, ir. A. van Emmenes en Herman Kuiphof, geeft een volledig en boeiend overzicht van wat voetbal gaat bieden in het nieuwe seizoen: competitieprognoses, Europees bekervoetbal, de toto, het Nederlands elftal en nog veel meer. In totaal 21 hoofdstukken. Dit alles verlucht met schitterende foto's (ook in kleur) en tekeningen. Het logboek bevat ook com plete tabellen voor het bijhouden van de uitslagen en bovendien een uniek „privé sportalbum". Heineken Logboek van de Sport Voetbal 68169 een sportboek verschijnt heeft de uitgever daarvan zich sedert mensenheugenis gewend tot huisvrouwen, kinderen en verloofde meisjes. Hij drukt hen dan op het hart: Geeft het uw vader, uw zoon, uw broer, uw verloofde en desnoods uw grootvader. Dat kan nog, want sportboeken worden in de eerste plaats gelezen door mannen of door degenen die het eens hopen te worden. Dit eerste boek van deze Sportbibliotheek verschijnt evenwel in een periode, waarin het terrein voor dergelijke uitgaven belangrijk groter is geworden. VOORAL DE DAMES ZIJN VEEL GEÏNTERESSEERDER GEWORDEN. Niet alleen de dagbladen, ook de familiebladen en vooral de radio en de televisie geven bijzonder veel aandacht aan sportgebeurtenissen. En daarom bestaat er steeds meer behoefte aan historie, documentatie en actuele voorlichting, zodat de lezer/kijker beslagen ten ijs kan komen. En op die behoefte is de Heineken Sport bibliotheek gebaseerd.

Het meest getapt | 1968 | | pagina 8