C/OVXAMAX ê-g Heineken JAAR Dat wij in dit nummer het afscheid van de heer J. van Weerdenburg als hoofdvertegenwoordiger van N.V. Conimex in Baarn in verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd in herinnering brengen, heeft een duidelijke en zeer plezierige reden. Mede door zijn inspanningen immers, vooraf gegaan door goede inzichten, zijn ruim vijftien jaar geleden de thans alom bekend zijnde Conimex- Heineken bijeenkomsten ontstaan, De reden waarom de heer Van Weer denburg ons benaderde voor het ge zamenlijk organiseren van deze voor lichtingsbijeenkomsten was dan ook wel overwogen. Na een ietwat onwennig begin in onze Amsterdamse raadskelder Conimex en Heineken hadden enige tijd nodig om op elkaar ingespeeld te raken werden de bijeenkomsten gaandeweg een goed georganiseerd geheel. Mevr. Lubbe-Bakker, die hem als spreekster De heer J. van Weerdenburg, die op 21 juni 1968 in verband met zijn pensionering afscheid nam van Conimex. opvolgde, heeft tot vandaag de dag de belangstelling voor Conimex-Hei- neken zeer levendig kunnen houden. De heer Van Weerdenburg ging ver der. Er van uitgaande, dat het belang rijkste gedeelte van de groot- en klein handel op een bepaald moment wel moest weten welke verkoopkansen Conimex kon bieden, begon bijeen- waaraan vele tienduizenden de beste herinneringen bewaren. De heer Van Weerdenburg stelde in dertijd, dat, wanneer men succesvol Oosterse artikelen wil verkopen, de handel allereerst moet weten wat deze artikelen inhouden, hoe men de con sument moet adviseren en welke mo gelijkheden voor de bijverkoop er voor de handel zijn. Dat bier een van de eerste artikelen is, dat tot deze laatste categorie behoort was toen nog niet, thans gelukkig wel, een bekend feit. Talloze malen heeft mevrouw Lubbe-Bakker op deze, aanschouwelijke wijze aan duizenden huisvrouwen voorlichting gegeven over de bereiding van verschillende gerechten met Conimex-produkten. Deze bijeenkomsten vinden nog steeds plaats. 10 bi mmtit üeimb^p. m\ m mu aii Ook Heineken had en heeft bij deze voorlichting een actief aandeel.

Het meest getapt | 1968 | | pagina 10