DE HEINEKEN RECLAME IN HET BUITEN GEBEUREN Wie aan de weg timmert, heeft veel bekijks. Dit aloude gezegde is welhaast dagelijks letterlijk van toepassing op onze reclamedienst, die steeds doende is op zoveel mogelijk plaatsen in den lande acte de présence in het buitengebeuren te geven. Om zoveel mogelijk bekijks te verwerven voor ons merk ons produkt: Heineken, het meest getapte bier. Wij deden voor u een greep uit de vele activiteiten van deze dienst in de periode van half april tot eind juni. Daaruit blijkt, dat onze reclamemensen inderdaad „welhaast dagelijks" aan de weg timmeren. Ten behoeve van de verkoop. Ook uw verkoop. Op 15 april wordt in Wateringen een autocross gehouden. Heineken is er met vlaggen en spandoeken, niet alleen hier, maar ook op dezelfde dag in Aalsmeer, waar eveneens een auto cross wordt verreden. In de Ronde van Friesland rijdt op 20 april in de reclamekaravaan een Heineken wagen mee. Twee dagen later begint de Tulpenrally. Aan de finish staat ons rijdende vat, de Variomaton, van waar- De T-Ford in Wageningen. uit elke deelnemer een Heineken aan denken krijgt aangeboden. Door Schiedam trekt op de avond van 27 april een lichtstoet, waarvan onder an dere een Heineken reclamewagen deel uitmaakt. 8 De volgende dag is er in Olst een autocross. Langs het parcours zijn vlaggen en spandoeken aange bracht. Datzelfde is het geval op Koninginnedag in Maarsen, waar een dergelijk evenement plaatsvindt. Za terdag, 4 mei, de 17e Ronde van Over ijssel; een van onze reclamewagens rijdt mee in de karavaan. 8 Schijndel, 5 mei, wegraces. Ook hier zijn vlaggen en spandoeken langs het parcours aan gebracht. Diezelfde dag zien we deze reclame-uitingen in Overasselt, waar, u raadt het, een autocross wordt gehou den. 8 Ook op de Landbouwdagen in Liempde, 8 en 9 mei, geeft Heineken door middel van spandoeken en vlag gen acte de présence. 8 In Rockanje worden op 11 mei wegraces georgani seerd. Langs het parcours: de Heineken kleuren. Het circuit van Zandvoort is op 12 mei het toneel van de races om de International Trophy of the Dunes. De Variomaton doet dienst als official wagen en maakt voor de aan vang van de races een rit over het cir cuit. Voor de snelste ronde van de dag stelt Heineken een beker ter beschik king. In Wateringen weet men niet van ophouden: opnieuw een autocross, 12 mei, en opnieuw vlaggen en span doeken langs het parcours. Dan, op 19 mei, voor de afwisseling een motor cross en wel in Veldhoven. Onze „vaandels" ontbreken ook hier niet. In Raamsdonkveer, 23 mei, klimmen de coureurs op hun fiets; in de recla mekaravaan is onze wagen een ver trouwd beeld. Die dag is er in Den Briel een autocross. Onze reclame is er ook. 8 En eveneens op 23 mei vinden, hoog in het noorden, op de Lauwerszee, internationale speedboatraces plaats. Hier ontbreekt onze reclame evenmin. De Heineken T-Ford (anno 1922) rijdt op 25 mei mee in het reclame- en bloemencorso te Wageningen. Wint de tweede prijs. 8 Olympia's Tour, de be kende wielerronde, wordt dit jaar van 23 mei tot en met 29 mei gehouden. In de publiciteitskaravaan draaien twee Heineken reclamewagens mee, terwijl iedere dag bij de finish drie reclameborden met ons merk te zien zijn. Bovendien prijkt het Heineken embleem op de voorpagina van het programmaboekje. 8 Weert, 2 juni. Het terrein, waar opwindende srock-carraces worden gehouden, is „opgesierd" met Heineken spandoeken en vlaggen. 8 Eveneens op 2 juni vindt de viering plaats van het 60-jarig bestaan van de Boxtelse Harmonieën. Aan de optocht neemt ook een Heineken reclame wagen deel. 8 Stock-carraces worden ook op 3 juni gehou den, zowel in Nieuwkoop als gf in Heenvliet. Bij de start en finish vragen onze vlaggen en spandoeken de aandacht van het Welkom in Assen. Onze speciale reclamewagen vóór een van de vlaggenpergola's. spandoeken langs het parcours publiek. 8 Woensdag, 5 juni, Ronde van Midden-Nederland. Een van onze reclamewagens maakt deel uit van de karavaan. 8 Zondag, 9 juni, opnieuw Wateringen: stock-carraces met de Hei neken kleuren bij start en finish. 8 Op 15 juni bevindt zich een reclamewagen in de karavaan vóór de wielrenners, die deelnemen aan de Westbrabantse Pijl. 8 Zandvoort, 23 juni, de Grand Prix. Voor de aanvang van de wedstrijden rolt de rijdende ton over het circuit. Op het middenterrein is, in samen werking met twaalf andere bedrijven, in een tent het perscentrum ingericht, waar Heineken getapt wordt. Aan de binnen- en buitenzijde van de tent is ook onze reclame vertegenwoordigd. 8 Tot slot, Assen, 29 juni, de TT-races. Enkele dagen voor de wedstrijden is langs de vier belangrijkste toegangswe gen naar Assen een opvallende vlag- genreclame geplaatst met grote borden, onder elkaar: Heineken Bier - Welkom in Assen. Deze reclame wordt langs iedere toegangsweg nog tweemaal her haald. Tevens worden op verschillende plaatsen in en buiten Assen vlaggen en spandoeken aangebracht. Op 28 en 29 juni doorkruist onze speciale reclame wagen Assen en omgeving. In de stad zelf zijn bij verschillende winkeliers door afdeling huisverbruik etalages ge maakt, afgestemd op dit grote motor evenement. SwwsvauMa

Het meest getapt | 1968 | | pagina 8