NIEUWE HEINEKEN RECLAMEFILM IN DE NEDERLANDSE BIOSCOPEN Expeditiecentrum Heineken Rotterd verhuist naar Bettoweg E. G. BORGERS directeur van Heineken's Brouwerijen Nederland N.V. tijd geleden in Heineken Rotterdam Een geraffineerde close-uptechniekons produkt in de prachtigste kleuren een volle minuut heerlijk, helder Heineken Ziedaar een samenvatting van onze nieuwe reclamefilm, die sinds enige tijd in de Nederlandse bioscopen draait. In totaal werden 13 scenario-concepten samengesteld. Hieruit is de nieuwe film gekozen. Hij is vervaardigd in Londen door Streich, Fletcher Perkins Ltd., een filmbedrijf dat in korte tijd door bijzonder geslaagde reclamefilms voor wereldconcerns de creatieve top in Engeland bereikte. Ook dit produkt van hun artistiek talent is een topprestatie, die weer een sterke stimulans zal betekenen voor de consumptie van Heineken bier. In niet minder dan 221 theaters zal de reclamefilm worden vertoond en zelfs per theater meermalen gedurende de rest van dit jaar. OOK DE TELEVISIE blijft op ons programma van verkoopbevordering staan. In dit sterke medium hebben wij in de komende warme maanden een sterke concen tratie van onze 30 seconden poppenfilms. DE RADIO BLIJFT EVENEENS als medium ingeschakeld op onze reclame-golflengte. Met deze geweldige reclamesteun naast onze advertenties en andere vormen van reclame gaan wij weer een naar wij vertrouwen goede bieromzet tegemoet. Zoals u wellicht weet, is men enige Rotterdam begon nen met de werk zaamheden ten be hoeve van de zo genoemde recon structie van de brouwerij. Hierbij zal in een tijdvak van zeker tien jaar het bedrijf in gedeelten worden afgebroken en opnieuw opgebouwd. In verband met reconstructiewerkzaamheden diende onder andere voor de afdeling expeditie een andere behuizing te worden gezocht, buiten de brouwerij. Met ingang van 5 augustus a.s., onvoorziene omstandigheden voorbehou den, zal het expeditiecentrum gevestigd zijn in een nieuw kantoor, dat is gelegen op het terrein van ons depot aan de Bettoweg (Spaanse polder). Alle leveranties binnenlanddie voorheen vanaf de brouwerij plaatsvonden zullen na genoemde datum vanuit dit depot verzorgd worden. De afdeling expeditie zal aan de Bettoweg gehuisvest zijn in een houten gebouw, dat speciaal voor dit doel werd neergezet. Het staat naast de grote opslagloods en beslaat een oppervlakte van 173 m2, waarvan ruim 75 m2 door het expeditiekantoor wordt ingenomen. De route voor aankomende wagens leidt naar de Bettoweg, waar op het buitenterrein gelost wordt. Nadat de chauffeurs de benodigde papieren op het kantoor hebben afgehaald, dienen zij naar de Philippusweg te rijden om vervolgens van die zijde de loods binnen te komen. Tenslotte mogen wij er nog op wijzen, dat een vlotte afwikkeling in de loods bevorderd wordt, indien de te laden hoeveelheden zoveel mogelijk per pallet door ons kunnen worden behandeld. Met ingang van 1 augustus 1968 zal de heer E. G. Borgers toetreden tot de directie van Heineken's Brouwerijen Nederland N.V. De heer Borgers was de laatste vier jaar lid van de hoofddirectie van de N.V. Gebr. D. Schuitema. Hij be hartigde de commerciële aangele genheden als inkoop, verkoop en marketing. Tevens was de heer Borgers voorzitter van de Neder landse Centra-grossiers en voorzitter van de raad van bestuur van de Vereniging Centra. De heer Borgers begon zijn loopbaan in 1950 bij Internatio in Indonesië. In 1954 repatrieerde hij en werd directie-secretaris van de Scheep vaartmaatschappij O.S.M. tot 1956. Daarna aanvaardde hij een functie in de verkoop- en marketing organisatie van Proctor Gamble, tot aan zijn benoeming in de hoofddirectie van Schuitema. 3

Het meest getapt | 1968 | | pagina 3