-RACE KAMPIOENSCHAPPEN 1968 24 UtersoncamP Rockanle Han^e*16 grote spanning de verrichtingen van de coureurs. Het duurt meestal niet lang of zij worden van toeschouwer deelnemer. Tijdens de training gaat het erom wie van de coureurs in drie minuten het grootste aantal ronden aflegt. De deelnemers, die de beste resultaten hebben geboekt, rijden 's avonds tegen elkaar in de halve finales en even tueel de finale. De kampioen van de camping wordt mits woonachtig in Nederland door Heineken naar Foto uiterst rechts: Spanning tijdens de finale in de kantine van het Van Ittersoncamp in Rockanje. Het Heineken rij bewijs, dat de deelnemers van 12 tot 18 jaar thuisgestuurd krijgen. ling en het niet minder grote enthou siasme, waarmee de races op de eer ste campings zijn ontvangen, mogen wij vaststellen, dat dit attractieve evenement bij het recreatiezoekende publiek is ingeslagen, zodat wij nu reeds van een succes kunnen spreken. Naar schatting zullen aan het einde van de tour meer dan tienduizend mini-coureurs hun Heineken rij-bewijs gehaald hebben, terwijl de races zelf door nog eens een veelvoud van toe schouwers zullen zijn bijgewoond. Foto rechts: Soms steken de vrouwelijke cou reurs hun mannelijke collega's de loef af. Amsterdam uitgenodigd, waar op 23 september a.s. de grote finale plaats vindt, waarin uitgemaakt zal worden wie zich „Camping kampioen mini- racing 1968" mag noemen. De finale zal ook kunnen worden bijgewoond door de betrokken camping- of kan tinebeheerders. Aan het kampioenschap zijn schitte rende prijzen verbonden: een hoofd prijs, bestaande uit een kampeeruit rusting tot een bedrag van duizend gulden, alsmede enkele waardevolle extra prijzen. De primeur van de Heineken cam ping mini-race kampioenschappen had het Van Ittersoncamp in Rockan je. Gezien de geweldige belangstel- Overzicht tijdens de finale. Geheel links de semi-profvoetballer Libregts (ex Feijenoord), die zich een enthousiast mini-racer toonde.

Het meest getapt | 1968 | | pagina 11