CAMPING MINI-RA Deelnemers en toeschouwers beleven veel plezier aan de Heineken mini-races. de Heineken rij-bewijzen, uit. Er wordt op vier banen gereden. Wedstrijdleider P. A. Spijkerman van Publicom N.V. en zijn assistent, mecanicien B. Berger, zorgen er voor dat alles in goede banen blijft. Als de wedstrijdklok en de rondetellers zijn afgesteld, gaan de eerste vier wa gens van start. De coureurs, mannelijke en vrouwelijke, jong en oud, volgen in volle concentratie hun wagentje, dat op de rechte stukken een ongelofelijke snelheid (75 km/u.) kan bereiken. Het bochtenwerk is het moeilijkst, er is nauwelijks één deelnemer, die er in dit opzicht zonder kleerscheuren afkomt. De toeschouwers volgen met Ook de jeugd is enthousiast. Zeven weken lang trekt de Heineken-Carrera karavaan door Nederland en brengt telkens één dag in de kantine van een van de deelnemende campings een wedstrijdbaan van 15 meter op tafel. Affiches, spandoeken en folders hebben de bewoners al op de hoogte gebracht van het komende evenement. Deelnemers en toeschouwers ver dringen zich rond het circuit, waarop om elf uur 's mor gens de trainingsritten beginnen. Tegen inlevering van drie Heineken kroonkurken of drie lege rondjes (blikjes) Heineken reikt de kantinebeheerder de deelnemerskaarten, ENKELE tienduizenden vakantiegangers in tweeën veertig campings, verspreid over het hele land, zullen dit seizoen kennisgemaakt hebben met het grandioze zomerevenementdat op 24 juni door ons geïntrodu ceerd werd: de Heineken camping mini-race kam pioenschappen 1968!

Het meest getapt | 1968 | | pagina 10