Heineken ouöe tijö Vakantieschema 1968 Het carnaval is weer in aantocht HERLEEFT OP NIEUWE RECLAMEPLAAT NU OOK OORGLAS ÜMMMl Heineken Deze leuke carnavalskop zult u de komende weken in vele horeca-bedrijven kunnen zien, waar hij gebruikt zal worden om tot de echte carnavals- en biersfeer bij te dragen. Ook in verschillende etalages zal hij het verband tussen bierverkoop en carnaval benadrukken. Enige tijd geleden is ons glazen- assortiment uitgebreid met het zo geheten oorglas, de gezellige uit blinker in de rij van de bekende en veel gevraagde Heineken gla zen. Dit type glas werd in vroeger jaren zeer veel gebruikt en het roept dan ook herinneringen op aan een ouderwets gezellige sfeer. Daar tegenover staat, dat het oorglas ook bij de jongere gene ratie bijzonder in de smaak geval len is. Voor verdere gegevens verwijzen wij naar de ingesloten folder. Hoewel ons schilderij „paard en wagen" zijn eerste oplage reeds heel lang geleden beleefde, is de belangstelling in Nederland zowel als in bepaalde exportgebieden zó groot, dat wij een nieuwe versie lieten vervaardigen waarvan u hier een afbeelding ziet. Wij vernemen dat de Stichting van de Arbeid aan het bedrijfsleven het volgende vakantieschema 1968 heeft aanbevolen: 1 t/m 13 juli: het westen van Nederland (Noord- en Zuid- Holland, Utrecht, alsmede Gelderland ten noorden en westen van de rivieren) plus de metaalindustrie. 15 t/m 27 juli: het oosten en noorden van Nederland plus de bouw- en nevenbedrijven en de textielindustrie. 29 juli t/m 10 augustus: het gedeelte van Nederland be zuiden de grote rivieren (Noord-Brabant, Limburg en Zeeland).

Het meest getapt | 1968 | | pagina 20