BEZOEK AAN ROTTERDAM AFSCHEID Op 20 september ontvingen wij op de brouwerij te Rotterdam de Spar-grossier H. C. Baarens N.V. uit Kruiningen met zijn Zeeuwse Spar-winkeliers. Dit bezoek was de bekroning van een verkoopactie en de daarin door alle deelnemende winkeliers geleverde prestaties. Deze actie, opgezet in samenwerking met onze ver tegenwoordiger de heer Krieger, was gericht op het verkrijgen van meer omzet door betere presentatie, grotere uitstallingen en ruimere voorraden. Aan het einde van het bezoek werd het gezelschap, waarvan hier een gedeelte, op het dakterras van onze Rotterdamse vestiging vereeuwigd. Op woensdag 16 augustus namen wij in de raadskelder van de Rotter damse brouwerij afscheid van onze agent D. Boogaard uit Hardinxveld, die na een ruim 22-jarige samenwer king met Heineken zijn bedrijf heeft overgedragen. Wij prijzen ons gelukkig, dat de heer Boogaard nog enige tijd belangeloos als adviseur in het agentschap zal blijven meewerken. Op de foto rechts ziet u de heer Boogaard het door de heer Nuboer aangeboden herinne ringsgeschenk bewonderen; links me- Enkele dagen later, op maandag 21 augustus, nam Heineken opnieuw afscheid van een oude relatie, de heer C. A. Wesdorp uit Schoon hoven, die meer dan 43 jaar als agent onze belangen in genoemde stad en omgeving heeft behartigd. Ook dit afscheid vond te Rotterdam plaats. De heer Wesdorp, die tot ver boven de „pensioengerechtigde" leef tijd zijn groothandel heeft geleid, vond dat nu de tijd was gekomen om zijn bedrijf geheel in handen te leggen van zijn compagnon. Ook de heer en mevrouw Wesdorp kregen bij het afscheid een geschenk als her innering aan de prettige samenwer king aangeboden (foto links). Hun wensen wij eveneens nog vele geluk kige jaren toe. vrouw Boogaard. Wij wensen de fa milie Boogaard nog zeer vele goede jaren in hun nieuwe bungalow. 19

Het meest getapt | 1967 | | pagina 19