Hocra-congres besloten met bezoek aan brouwerij Den Bosch Een van de groepen tijdens de rondleiding door de brouwzaal. Op de slotdag van het op 10, 11 en 12 april jl. te Den Bosch gehouden Hocra-congres hebben de 450 deel nemers aan dit congres aangezeten aan een door Heineken aangeboden lunch. Om ongeveer 15.00 uur arriveerde het gezelschap op onze brouwerij, waar men werd ver welkomd door de heren C. H. W. d'Artillac Brill en H. Sikking van de afdeling public relations. In kleine groepen werd een excursie gemaakt door het silogebouw, de brouwzaal en de bottelarij. Hoewel velen onzer gasten reeds meerdere malen een brouwerij zullen hebben bezocht, bleken toch velen geïmponeerd te zijn door de grootsheid en doelmatigheid van het bedrijf. Bovendien waren wij in staat onze gasten enkele van de nieuwe legkeldertanks te tonen, waarbij vooral het vernemen van de inhoudsmaat van deze tank bijzondere indruk maakte. Natuurlijk waren vooral de- dames uitermate gechar meerd van de prachtige koperen ketels in de brouwzaal. Na afloop van de excursie verzamelde het gezelschap zich in de bedrijfskantine, voor deze gelegenheid getooid met fleurige lentebloemen, terwijl een combo zorgdroeg voor sfeervolle muziek. Nadat de heer Brill de aan wezigen een genoeglijke middag gewenst had en de voor zitter van de Hoera, de heer J. W. A. Westerhoven, een dankwoord had gesproken voor de gastvrije ontvangst bleef het gezelschap nog enige tijd in genoeglijk samen zijn bijeen. Hiernaast: De heer Fr. Maas dankte de directie van Heineken voor de verleende medewerking aan de organisatie van het driedaags congres en de ontvangst op de brouwerij. Links onder: Lunch in het Oranje Hotel. Derde van rechts Hocra-voorzitter afdeling Den Bosch, de heer Fr. Maas. De bekende, populaire Heineken afnemer J. Watts uit Hilversum keurt de resultaten van het werk van een van zijn jongste „collega's".

Het meest getapt | 1967 | | pagina 6