RIJDENDE ZELFBEDIENING EEN SUCCES ZtlFBEDiSfr VOOR U GELEZEN i Ht'ineken „Ik heb nog steeds mijn hart ver pand aan de melk- en zuivelhandel. Jaren geleden nam ik al levensmid delen in mijn assortiment op en dat vond ik boeiend. Je kweekte als melkman een eigen assortiment aan en hield de vraag van het publiek goed in de gaten. Ik heb er nu ge noeg ervaring mee." Aldus de heer W. Faber in een artikel dat wij voor u lazen in Het Levensmiddelenbedrijf. Die ervaring heeft de heer Faber ge bruikt bij de inrichting van zijn zelf bedieningstruck de eerste in Nij- Dagelijks gaat de heer Faber met zijn winkel-op-wielen de wijk in. (Foto Misset"). rationeel verkopen" en bij hem in de zelfbedieningswagen is dat rationele duidelijk te zien aan de keurig ver zorgde en overzichtelijke schappen. Hij kan zeven tot acht klanten tege lijk ontvangen in zijn winkel-op- wielen. Als het regent of guur weer is, staan zij droog en uit de wind. Zij Ex-melkman Faber is bijzonder inge nomen met zijn nieuwe manier van verkopen. „Ik heb er plezier in, doe mijn werk met nog meer ambitie dan anders en de zaken lopen lekker", zegt hij nog voordat hij verder rijdt naar zijn klanten in de volgende straat. megen en omstreken waarmee hij elke dag voor zijn klanten in de nieuwbouwwijk Nieuw-Hatert een welkome verschijning is. De heer Faber, die al vijftien jaar „in de zuivel" zit, doet nu al verschei dene maanden goede zaken met zijn rijdende winkel. Het assortiment om vat alles wat de huisvrouw verlangt. Dat is zoveel, dat zijn zoon Henk een paar maal per dag de voorraden moet komen aanvullen. De heer Faber is afnemer van de firma Jac. Wouters Zoon, die hem geadviseerd heeft bij de aanschaf van de zelfbedieningsbus. Hij is ook S.R.V.-lid. Dit betekent „Samen kunnen alles zelf pakken; ook hun Heineken bier, dat niet ontbreekt in het assortiment van deze vooruit strevende ondernemer. Ex-melkman Faber: ,,De zaken lopen lekker". keurig verzorgde en overzichtelijke schappen Redacteur W. J. Bruggeman, Public relations, Postbus 455, Rotterdam, telefoon 114500.

Het meest getapt | 1967 | | pagina 30