MEDEDELING EEN GESLAAGDE DAG Ut.iitciu.-n I Heiarken Ht'iuckt Op 23 mei jl. ontvingen wij 's morgens een jongerengroep van onze grossier Karei Wijnen N.V. op de brouwerij in Den Bosch. De bijeenkomst, die 's middags werd voortgezet in de Bossche „Raadskelder", was georga niseerd door onze vertegenwoordiger de heer R. L. F. Beltjens naar aan leiding van een grootscheepse presen tatie-actie bij de aangesloten Kroon- winkeliers. De directeur van de Kroon-organisatie, de heer L. Rabou, en de heer H. Kuikman, districts verkoopleider, spraken over de ont wikkeling in de levensmiddelenhandel en uiteraard over de functie van de jongelui zelf. De directeur van de N.V. Karei Wijnen, de heer L. Wijnen, wekte in zijn slotwoord de aanwezigen op toch vooral steeds op zoek te zijn naar betere methoden ter verhoging van de omzetten. Het was in alle opzichten een zeer geslaagde dag! De heer Wijnen, directeur van de N.V. Karei Wijnen, sprak het slotwoord. Aan zijn rechterhand de heer Kuikman. H. Kuikman Met ingang van 1 augustus a.s. zal de heer H. Kuikman, districtsverkoop leider huisverbruik te 's-Hertogenbosch, deel gaan uitmaken van de afde ling marketing te Amsterdam. Tot zijn opvolger is benoemd de heer J. A. Ritman, die reeds een aantal jaren in de commerciële dienst van Heineken werkzaam is en die wij hierbij gaarne aan u voorstellen. J. A. Ritman De groep op de brouwerij. Kroon-directeur, de heer Rabou, tijdens zijn toespraak. Links de heer Beltjens.

Het meest getapt | 1967 | | pagina 29