BESLOOT VERKOOPACTIVITEITEN STIMULERENDE VERKOOPBESPREKING een grote presentatiewedstrijd bij de Vivo-winkeliers, die naar verwacht wordt zal resulteren in een forse om zetstijging. Op een onlangs gehouden vertegenwoordigersbijeen komst van onze afnemer N.V. Hermans, Vivo-groot- handel in Weert, stond onder andere ook het onderwerp „Samenwerking handel-industrie" op het programma. Spreker was de heer A. H. Bosch, vertegenwoordiger huisverbruik van Heineken, die een inleiding hield over de samenwerkingsmogelijkheden tussen Heineken en de groothandel in levensmiddelen. Op deze bijeenkomst werden tevens de plannen voor de zomeractiviteiten ontvouwd. Een daarvan bestaat uit De start van de deelnemers aan de puzzelrit. PUZZELRIT Zeventien equipes van de N.V. A. P. Kappetein te Rijswijk namen 26 april jl. deel aan een puzzelrit, die was georganiseerd in samenwerking met Heineken Rotterdam, het einddoel van de tocht. De puzzelrit vormde de afsluiting van een verkoopactie, die Een van de puzzelaars kreeg gelukkig pas na aankomst op de brouwerij met pech te kampen. twee maanden had geduurd, en van een kort tevoren gehouden etalage wedstrijd. Terwijl de zeventien equipes al puzzelend hun weg naar de brou werij zochten, kregen de overige deel nemers, die per bus rechtstreeks naar Rotterdam waren gereden, een rond leiding door het bedrijf. Om half zes waren alle deelnemers bijeen in de raadskelder, waar de kok van Conimex de daad bij het woord van mevrouw Lubbe-Bakker voegde en de aanwezigen een heerlijke nasi- gorengmaaltijd voorschotelde. De drank-bij-uitstek daarbij was, u raadt het al, Heineken bier. Daarna volgde de prijsuitreiking, waarbij bleek dat de heer Van Zanten uit 's-Gravenzande de puzzelrit had gewonnen. Hij ontving een miniatuur „old timer", een T-Ford op een Hei neken pallet. De eerste prijs bij de etalagewedstrijd, drie dagen Brussel voor twee personen, viel ten deel aan de heer Wittmer uit Den Haag. Bij de loting voor de eerste prijs bij de verkoopactie kwam NL de heer Van Mourik, eveneens uit Den Haag, als de gelukkige winnaar (vijf dagen Parijs voor twee personen) uit de bus. Hij had tevens al beslag gelegd op de tweede prijs bij de etalagewedstrijd. Een van de opgaven voor de equipes was het „versieren" van een hoefijzer (in het midden achter de voorruit). Links mejuffrouw Visser van de Kroon-organisatie.

Het meest getapt | 1967 | | pagina 28