HOLLANDSE NIEUWE MET HEINEKEN Centra-ondernemers te gast bij Heineken II \i*i\(> Heine Uin Een voortreffelijke combinatie, deze echt vaderlandse produkten, Hollandse nieuwe en Heineken bier. Evenals voorgaande jaren ging de firma Tecklenburg, Visstraat 22 in Den Bosch met Heineken in zee. Twee van onze vertegenwoordigers, de heren Kiiper en Baade, gaven de samenwerking gestalte in de vorm van een smakelijke uitstalling, die de slagzin ,,'n Ideaal paar, Tecklenburg's haring en Heineken bier" letterlijk onderstreepte. Op 4 april jl. bezocht een groep Cen tra S.M.-ondernemers onder leiding van de heren G. P. F. Bouwman en A. Pandelitscha van Centra-Nederland onze brouwerij te Rotterdam. Dit bezoek vond plaats in het kader van een speciaal programma, dat door Centra is opgesteld. 's Ochtends kreeg het gezelschap ge legenheid in een besloten vergadering bijeen te zijn. Na de lunch werd de brouwerij bezichtigd. Daarna hield de heer H. Kuikman, districtsverkoopleider van Heineken, een inleiding over de betekenis van Heineken op de Nederlandse markt. Tevens sprak de heer Kuikman over het belang van een goed georgani seerde, moderne aanpak van de pre sentatie van het totale assortiment in de supermarkt. Vooral de noodzaak van gerichte samenwerking tussen handel en industrie werd geaccentu eerd. Met veel interesse volgde men deze lezing. Na een „warme hap" vertrokken de deelnemers weer naar hun woon plaatsen. De deelnemers en hun gastheren bijeen, voor het bezoek aan de Rotterdamse brouwerij van Heineken. De heer H. Kuikman tijdens zijn toespraak.

Het meest getapt | 1967 | | pagina 25