ALLES VOOR EVA TE VALKENBURG hadden gezet. Alle ontwerpen waren vooraf op de school gemaakt en op tekening gezet, zodat de plaatsing weinig tijd in beslag nam. Dit ten gerieve van de middenstand, die spontaan haar medewerking had toe gezegd. Gelijktijdig met de start van het nieuwe kaasseizoen volgde de beoor deling van de etalages, waarbij een vijftal deskundige juryleden, gebruik makend van de Heineken T-Ford, de werkstukken bewonderde en na tuurlijk veel bekijks had. Ons mede leven ging die dag wel uit naar de twee trouwe supporters mevrouw Tromp en de heer Porcelijn, die, rij dend in een oude, open M.G., de stoet „volmaakten". De regen was namelijk erg halsstarrig. Tijdens het bezoek aan de brouwerij werden, na de rondgang door het be drijf, de prijzen aan de winnaars uit gereikt. Men was na afloop unaniem van me ning, dat het geheel in de toekomst voor herhaling vatbaar is. Vooral de slotwoorden van de Streekschool directeur drs. S. J. Verboon, lieten hierover geen twijfel bestaan. De heer Smetz toont trots de eerste prijs, een grote bierlaars. Links op de foto de directeur van de school, drs. S. J. Verboon, die wij gaarne nog gelukwensen met zijn benoeming tot directeur van de Hogere Economische School te Amsterdam. Onze vertegenwoordiger huisverbruik, de heer A. van Sluis, die veel heeft bijgedragen tot het welslagen van de Alkmaarse activiteiten, tussen de winnaars van de eerste prijs. Van 28 april tot en met 7 mei jl. is de jaarlijkse consu menten-tentoonstelling Alles voor Eva in Valkenburg gehouden. De opening werd verricht door mevrouw Van der Kwast-dé Hansaet-Möller, echtgenote van de algemeen directeur van de jaarbeurs te Utrecht. Bij de opening waren eveneens tegenwoordig mevrouw De Rooy, echtgenote van de gouverneur van Limburg en de heer Breekpot, burgemeester van Valkenburg, met zijn echtgenote. Evenals in voorgaande jaren gaf ook Heineken weer acte de présence op deze beurs en in onze stand vond de zeer ongedwongen receptie plaats. Onze heer Hermans bood mevrouw Van der Kwast- dé Hansaet-Möller een Delftsblauwe bokaal en een boe ket bloemen aan. Daarna genoot het gezelschap met volle teugen van ons produkt. Het gezelschap in de stand van Heineken. Mevrouw Van de Kwast-dé Hansaet-Möller ont ving uit handen van de heer Hermans een Delftsblauwe bokaal en een boeket bloemen. 19

Het meest getapt | 1967 | | pagina 19